Шампунь Dannev Активная пена максимального очищения ACTIVE POWER 1л


Нет в наличии
160 грн.
Наличные:
160 грн
Безнал:
192 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Dannev ACTIVE POWER - Активная пена максимального очищения

Объем: 1 л
Эффективное средство для бесконтактного мытья кузовов транспортных средств, суперконцентрированное с повышенным пенообразованием (для легковых и грузовых автомобилей, автобусов, поездов, сельскохозяйственной и строительной техники) для достижения максимальной очистки. Предназначено для удаления разных типов загрязнений: дорожной грязи, жира, статической пленки,
Читать полностью
Технічні параметри:

Dannev ACTIVE POWER - Активна піна максимального очищення

Об'єм: 1 л
Ефективний засіб для безконтактного миття кузовів транспортних засобів, суперконцентрованbq з підвищеним піноутворенням (для легкових і вантажних автомобілів, автобусів, поїздів, сільськогосподарської та будівельної техніки) для досягнення максимального очищення. Призначено для видалення різних типів забруднень: дорожнього бруду, жиру, статичної плівки, залишків комах і ін. Засіб має приємний рожево-вишневий колір і ягідний аромат.

Спосіб застосування:
Концентрацію розчину рекомендується підбирати відповідно до ступеня забрудненості автомобіля і характеристик / потужності апарату високого тиску.

Розведення:
- Апарат високого тиску - рекомендується розчинення 1: 6 - 1: 9;
- Для апарату низького тиску рекомендується розчинення 1: 50-1: 80.

Нанести розчин на зовнішню поверхню автомобіля.
Витримати на поверхні 2-3 хвилини не допускаючи висихання, після чого змити великою кількістю води з апарату високого тиску. Після змиву розчину прибрати залишки води спеціальними серветками, які вбирають вологу. Не рекомендується мити автомобіль під прямими сонячними променями. Не допускати висихання розчину на поверхні ЛКП.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dannev» в категории «Шампунь»
Показать все модели