Заканчивается
76 грн.
Наличные:
76 грн
Безнал:
91 грн
83 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dannev G12+ оранжевый -40°С 1,1л - Антифриз

Антифриз высшего качества, окрашенный в оранжевый цвет. Разработан для применения в любых видах автотранспорта как с классическими двигателями, выполненными из чугуна, так и с современными легкосплавными алюминиевыми ДВС, которые требуют охлаждающую жидкость класса G12+ или ниже. Благодаря этому является отличным выбором для смешанных автопарков.
Производится на основе моноэтиленгликолей с
Читать полностью
Технічні параметри:

Dannev G12+ оранжевый -40°С 1,1л - Антифриз

Антифриз вищої якості, забарвлений в помаранчевий колір. Розроблений для застосування в будь-яких видах автотранспорту як з класичними двигунами, виконаними з чавуну, так і з сучасними легкосплавними алюмінієвими ДВС, які вимагають охолоджуючу рідину класу G12 + або нижче. Завдяки цьому є відмінним вибором для змішаних автопарків.
Виробляється на основі моноетиленгліколю з додаванням преміального пакету присадок, виробництва компанії ТЕХАСО, які забезпечують такі переваги:
Дуже висока зносостійкість і стійкість до окислення - рідина зберігає свої властивості на термін до 5 років або до 250000км пробігу (для легкових авто) і 650000км пробігу (для вантажних).
Має високі тепловідводні властивості, що запобігають місцеве або загальне підвищення температури, яке може привести до несправностей у роботі двигуна і навіть вивести його з ладу.
Гарантує надійний захист від корозії, в тому числі від кавітаціонної і високотемпературної поверхневої корозії алюмінію, завдяки спеціальним карбоксилатним інгібіторам корозії.
Не вступає в реакцію з гумовими елементами системи (ущільнювачами і патрубками) і не руйнує їх.

Допуски і схвалення:
Perfomance level: ASTM D-4656, D-5345 e ABNT NBR 14261; ASTM D7714-11
Сompliance: Deutz / MWMTR0199-2091, Ford WSS-M97B44-D, Mercedes-Benz 325.3 e 326.3, General Motors GM-6277M, MAN 324 type SNF, Volkswagen / Audi TL 774F (G12 +), DAF 74002, Volvo

Тип
Антифриз
Класс
G12+
Цвет
оранжевый
Особенность
готовый
Объем
1
Основа
этиленгликоль
Упаковка
бутылка
Срок эксплуатации
до 5 лет
Производство
Украина
Бренд
Dannev

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Dannev» в категории «Антифриз»
Показать все модели