Нет в наличии
56 грн.
Наличные:
56 грн
Безнал:
67 грн
63 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Dannev WISSO Extra Energy -40С - Тосол

Вес: 1,1кг

Тосол А-40 WISO Extra Energy - готовая к применению жидкость синего цвета для систем охлаждения двигателей внутреннего сгорания легкового и грузового транспорта, а также в других агрегатах (сельскохозяйственная, индустриальная и др. техника). Не образует пены и отложений, усиленная защита от перегревания. Безопасен для аллюминия и сплавов, синтетических материалов и резины.
Читать полностью
Технічні параметри:

Dannev WISSO Extra Energy -40С - Тосол

Вага: 1,1 кг

Тосол А-40 WISO Extra Energy - готова до використання рідина синього кольору для систем охолодження двигунів внутрішнього згорання легкового та вантажного транспорту, а також в інших агрегатах (сільськогосподарська, індустріальна та ін. техніка). Не утворює піни і відкладень, захищає від перегрівання. Безпечний для алюмінія та сплавів, синтетичних матеріалів та гуми. Сумісний та змішується зі стандартними охолоджуючими рідинами синього кольору для автомобілів. Розраховано для використання за температури до -39°С. Рекомендовано для експлуатації в системі охолодження протягом 2 років (пробіг 100 000 км).

Застосування: залийте рідину в радіатор через спеціальний отвір до максимального рівня. Рекомендується використовувати продукт за температури повітря до -39°С. За більш високої температури рідину можна розбавляти водою.
Умови зберігання: в закритій упаковці. Допускається за низьких температур до -39°C.

Тип
Тосол
Особенность
готовый
Объем
1
Упаковка
бутылка
Производство
Украина
Бренд
Dannev

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Dannev» в категории «Антифриз»
Показать все модели