Полироль ABRO AB-301 красный 473мл


Нет в наличии
223 грн.
Наличные:
223 грн
Безнал:
279 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ABRO AB-301 красный 473мл - Цветной полироль

Объем: 473 мл
Цвет: красный

Обладает свойством усиливать, делать ярче естественный цвет автомобиля. Тонирует, подкрашивает и делает незаметными царапины и другие внешние дефекты. Создает защитное водо- и грязеотталкивающее покрытие с глубоким блеском.

УКАЗАНИЯ:
1. Тщательно вымойте автомобиль и дайте высохнуть. Не следует применять полироль при температуре ниже 10°С
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO AB-301 червоний 473 мл - Кольоровий поліроль

Обсяг: 473 мл
Колір червоний

Має властивість посилювати, робити яскравіше природний колір автомобіля. Тонує, підфарбовує і робить непомітними подряпини і інші зовнішні дефекти. Створює захисне водо- і грязевідштовхувальне покриття з глибоким блиском.

Застосування:
1. Ретельно вимийте автомобіль і дайте висохнути. Не слід застосовувати поліроль при температурі нижче 10 ° С або наносити на нагріту поверхню. Уникайте прямих сонячних променів.
2. Перед використанням як слід струсіть. Зволожте шматок м'якої тканини або губку і круговими рухами нанесіть на частину поверхні (спочатку випробуйте на невеликій площі). НЕ НАНОСИТИ НА ВІНІЛОВИЙ КАУЧУК, ДЕРЕВО, СКЛО АБО ФАРБИ, ЯКІ ЗАСТОСОВУЮТЬ В КВАРТИРАХ.
3. Такими ж круговими рухами нанесіть рясний шар поліролю на поверхню з вм'ятинами і подряпинами. У цьому випадку може знадобитися нанесення другого шару. ПРИМІТКА: Поліроль не призначений для відновлення поверхонь з глибокими подряпинами або фарбою, що відстала.
4. Зачекайте, поки віск повністю висохне (5-10 хвилин), надлишок видаліть сухою ганчіркою, а потім відполіруйте до глибокого, соковитого блиску.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: ПРОКОВТУВАННЯ ДУЖЕ НЕБЕЗПЕЧНЕ. У разі проковтування НЕ ВИКЛИКАТИ БЛЮВОТУ. У разі потрапляння в очі, ретельно промийте їх водою протягом 15 хвилин. Негайно зверніться до лікаря. Не допускайте попадання на шкіру і одяг. Ретельно мийте руки водою з милом або засобом для чищення рук. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Полироль»
Показать все модели