Полироль ABRO LW-811 476мл


Нет в наличии
181 грн.
Наличные:
181 грн
Безнал:
226 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ABRO LW-811 476мл - Автовоск жидкий

Объем: 476мл

Автовоск жидкий с карнаубой ABRO восстанавливает и защищает все окрашенные металлические поверхности автомобилей, катеров,мотоциклов и т.д.; применим в домашнем хозяйстве, например, для обработки кафельной плитки. Предельно стойкий, продолжительного действия. Обновляет лакокрасочное покрытие.Создает защитный слой, который обеспечивает защиту от воды, грязи,соли и коррозии до 12
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO LW-811 476мл - Автовоску рідкий

Об'єм: 476мл

Автовоску рідкий з карнауба ABRO відновлює і захищає всі пофарбовані металеві поверхні автомобілів, катерів, мотоциклів і т.д .; застосується в домашньому господарстві, наприклад, для обробки кахельної плитки. Гранично стійкий, тривалої дії. Оновлює лакофарбове покритіе.Создает захисний шар, який забезпечує захист від води, бруду, солі і корозії до 12 місяців. Усуває помутніння і подряпини, а завдяки наявності в складі соку південноафриканського дерева карнауби, автовоску надає покриттю яскравість і блиск. Однією баночки автовоску досить для 3-5-кратної обробки поверхні автомобіля.

Застосування Помити і ретельно висушити автомобіль.Увлажнів чисту ганчірку, нанести віск рівним шаром круговими двіженіямі.За один раз наносити віск тільки на один елемент. Дати підсохнути до утворення помутніння воску і відполірувати м'якою тряпкой.Для отримання кращих результатів наносити на теплий кузов (t 10 - 20 ° C).

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Небезпечно при проглативаніі.Не викликати блювоту. Зверніться до лікаря. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ.

Объем
476 (мл)
Абразивность
неабразивный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Полироль»
Показать все модели