Видеорегистратор Prestigio RoadRunner 133


Есть в наличии
899 грн.
Наличные:
899 грн
Безнал:
1079 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Prestigio RoadRunner 133 - Видеорегистратор

Компактный и доступный автомобильный видеорегистратор с 1,5-дюймовым ЖК-экраном. RoadRunner 133 осуществляет запись высококачественного видео в HD-формате, оснащен функцией циклического записи и детектором движения и гарантирует при этом дополнительную уверенность за рулем. Его небольшой вес обеспечивает портативность и делает видеорегистратор практически невидимым в автомобиле.

Яркий
Читать полностью
Технічні параметри:

Prestigio RoadRunner 133 - Відеореєстратор

Компактний та доступний автомобільний відеореєстратор з 1,5-дюймовим РК-екраном. RoadRunner 133 здійснює запис якісного відео у HD-форматі, оснащений функцією циклічного запису та детектором руху та гарантує при цьому додаткову впевненість за кермом. Його невелика вага забезпечує портативність та робить відеореєстратор практично невидимим у автомобілі.

Яскравий 1,5-дюймовий екран
1,5-дюймовий TFT-екран забезпечує легкість налаштування чіткості та контрастності зображення, а також параметрів кольору. Налаштовуйте якість запису відео, а також обирайте додаткові параметри та режими роботи за допомогою зручної панелі управління.

HD-якість
Камера записує відео у форматі HD, з чітким звуком і зображеннями, не випускаючи жодної деталі вашої подорожі.

Датчик руху
Пристрій оснащено прогресивною технологію відслідковування руху. Вона дозволяє починати здійснення відеозйомки тільки тоді, коли датчик фіксує новий рух у кадрі, що економить місце на картці пам'яті.

Ідеальне співвідношення ціна–якість
Пристрій розроблено з використанням новітніх технологій та з дотриманням найвищих стандартів якості. Крім того, відеореєстратор має стильний дизайн. І все це за дуже доступною ціною.

Компактний розмір
Компактний розмір і вага всього 44 грами забезпечують надзвичайну портативність RoadRunner 133 та роблять його практично невидимим у автомобілі.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Prestigio» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели