Огнетушитель углекислотный ABRO FE-935 400мл


Есть в наличии
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ABRO FE-935 - Огнетушитель

Объем: 400 мл
Идеально подходит для домашнего использования, в автомобиле и на морских судах. Н
етоксичный, экологически безопасный.
Удобная клипса для крепления в комплекте.
Произведено не в США
Углекислотный, одноразовый.

МЕРЫ ПРЕДОСТОРОЖНОСТИ:
Содержит тетрахлорэтилен. Не допускайте вдыхания паров вещества. После применения средства тщательно проветрите помещение и выйдите
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO FE-935 - Вогнегасник

Обсяг: 400 мл
Ідеально підходить для домашнього використання, в автомобілі і на морських судах. Нетоксичний, екологічно безпечний. Зручна кліпса для кріплення в комплекті. Проведено не в США. Вуглекислотний, одноразовий.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:
Містить тетрахлоретилен. Не допускайте вдихання парів речовини. Після застосування засобу ретельно провітріть приміщення і вийдіть з нього поки воно повністю не провітриться. Іскри, полум'я і розжарені поверхні викликають розкладання парів речовини, що призводить до утворення токсичних і корозійних газів. Надмірне вдихання парів або продуктів горіння погано впливає на організм. Намагайтеся уникати попадання продукту в очі, на шкіру, одяг, взуття і т.д.

ТРИМАЄТЕ БАЛОН В МІСЦЯХ, НЕДОСТУПНИХ ДЛЯ ДІТЕЙ. Не переносьте, не зберігайте і не залишайте балон поблизу джерел тепла, іскріння або відкритого вогню. Не пробивайте, не розбирайте та не кидайте балони. При тривалому впливі на балон сонячних променів або при нагріванні його до температури вище 49 ° С балон може вибухнути. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Перша медична допомога: Без зволікання дотримуйтесь вказівок і обов'язково зверніться до лікаря, якщо у вас виникли або довгий час не припиняються больові відчуття. У разі потрапляння в очі, добре промийте їх водою протягом 15 хвилин. У разі потрапляння на шкіру, ретельно промийте милом і водою. При надмірному вдиханні парів речовини потерпілого необхідно вивести на свіже повітря. У разі зупинки дихання, хворому необхідно проводити штучне дихання до прибуття швидкої допомоги. У разі проковтування, негайно зверніться до лікаря.

Применение к пожарам
C, B, E
Тип
Огнетушитель углекислотный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Огнетушитель»
Показать все модели