Клей ABRO SA-285 326г


Нет в наличии
164 грн.
Наличные:
164 грн
Безнал:
205 грн
166 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ABRO SA-285 326г - Клей аэрозольный

Вес: 326г
Клей-аэрозоль ABRO 285 – высокопрочный водоустойчивый клей предназначен для склеивания дерева, бумаги, металла, пенополиуритана, кожи и различных пластмасс. Может испортить внешний вид некоторых видов пластмассовых (стирол, полиуретан) и окрашенных поверхностей.

ПОДГОТОВКА: Работы проводите при температуре между 65 ° F (18 ° C) и 95 ° F (35 ° C). Тщательно встряхните баллон (не
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO SA-285 326г - Клей аерозольний

Вага: 326г
Клей-аерозоль ABRO 285 - високоміцний водостійкий клей призначений для склеювання дерева, паперу, металу, пенополиуритана, шкіри і різних пластмас. Може зіпсувати зовнішній вигляд деяких видів пластмасових (стирол, поліуретан) і пофарбованих поверхонь.
 
ПІДГОТОВКА: Роботи проводите при температурі між 65 ° F (18 ° C) і 95 ° F (35 ° C). Ретельно струсіть балон (не менше 10 - 12 разів). Поверхня повинна бути чистою, сухою і вільною від сторонніх матеріалів. Захистіть поверхні не призначені для склеювання від попадання клею. Підходить для всіх матеріалів. При необхідності протестуйте клей на невеликій ділянці.

Спосіб застосування Поверніть розпилювач так, щоб чорна точка збігалася з соплом. Тримайте балон вертикально і розпилюйте з відстані 8 - 10 дюймів (від 20 до 25 см). Робіть плавні рухи, щоб створити рівномірний шар і уникнути патьоків.
ТИМЧАСОВЕ Склеювання: Нанесіть тонкий рівномірний шар на одну поверхню. Через кілька секунд, з'єднайте поверхні і злегка стисніть їх. Щоб роз'єднати, акуратно подденьте і тягніть від кута.
Для більш сильної фіксації, нанесіть шар середньої товщини на обидві поверхні, дайте підсохнути близько 1 хвилини, а потім стисніть. Пористі поверхні можуть склеєні поки клей ще у вологому стані.
Очищення після використання: Переверніть балон і розпилюйте протягом пари секунд (або поки струмінь не вільна від клею), щоб очистити розпилювач і клапан від клею.
Їх можна також очистити скипидаром або уайт-спіритом.
 
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Обережно! Вкрай небезпечний! Може призвести до пожежі. Вміст знаходиться під тиском. Вдихання парів небезпечно. Дратує очі, шкіру, дихальні шляхи. Не розпиляти поблизу джерел іскріння, тепла або відкритого вогню. Перша медична допомога: у разі попадання в очі, ретельно промити їх водою протягом 15 хвилин і звернутися до лікаря. У разі ускладнення дихання вийти на свіже повітря і викликати лікаря. Не протикати, не спалювати, не зберігати при температурі понад 120С. БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ. ПРИЗНАЧЕНИЙ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ВИКОРИСТАННЯ.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Клей»
Показать все модели