Нет в наличии
265 грн.
Наличные:
265 грн
Безнал:
318 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ABRO TM-185 85г - Термометалл

Вес: 85г

Сваривает трещины и отверстия в стальных и железных деталях путём глубокой диффузии. Может использоваться для ремонта глушителей, выпускных коллекторов, крестовин, выхлопных труб, каталитических нейтрализаторов, котлов и печей, нагревательных бытовых приборов, сельскохозяйственного оборудования, корабельных двигателей.
Термостойкость до 1316°С

Благодаря своей стойкости к высокой
Читать полностью
Технічні параметри:

ABRO TM-185 85г - Термометал

Вага: 85г

Зварює тріщини і отвори в сталевих і залізних деталях шляхом глибокої дифузії. Може використовуватися для ремонту глушників, випускних колекторів, хрестовин, вихлопних труб, каталітичних нейтралізаторів, котлів і печей, нагрівальних побутових приладів, сільськогосподарського обладнання, корабельних двигунів.
Термостійкість до 1316 ° С

Завдяки своїй стійкості до високої температури цей продукт може використовуватися для глушників, випускних колекторів, хрестовин, вихлопних труб, каталітичних нейтралізаторів, котлів і печей, нагрівальних побутових приладів, сільськогосподарського обладнання, корабельних двигунів, т. Е. Всюди де не може бути використана традиційна зварювання .

Переваги: Легкий у застосуванні - односкладні суміш, не вимагає змішування декількох компонентів; може оброблятися піском після затвердіння; не іржавіє і не окислюється; стійкий до хімічних продуктів і корозії; можна надавати форму; ідеальний для поточного ремонту (в дорозі, в важкодоступних місцях); ідеальний для ремонту машин, вантажівок, тракторів і для застосування в майстернях; безпечний для навколишнього середовища; після використання руки й устаткування можуть бути вимиті водою з милом; застигає на 95% при кімнатній температурі протягом трьох годин, повністю застигає через 24 годину або через 15 хвилин, якщо використовується підігрів; може наноситися шпателем, ножем, за допомогою пістолета або вручну.

Підготовка: Повністю видалити обсипається окалину і іржу за допомогою металевої щіточки. Застосувати пескоструй, якщо це можливо. Очистити поверхню від бруду, масла і жиру. Використовувати пропановий факел, якщо в цьому є необхідність.

Застосування: Ретельно струсити. Нанести рівномірним шаром. Для тріщин, дірок і отворів рекомендується максимальна товщина шару 6 мм. Залишити висихати при кімнатній температурі на 3-4 години. Коли повністю затвердіє, підігрівати протягом 10-15 хвилин. Якщо утворюються бульбашки або здуття, це означає, що не відбулося повного затвердіння або поверхня не була чистою і сухою. Дати металу охолонути, зішкребти продукт і нанести знову. Для дірок більше 8 мм потрібно металева армована сітка. Можливо, знадобиться нанести два шари термометалла. Перед тим як нанести другий шар, переконайтеся, що перший шар застиг. Запобіжні заходи: Дратує шкіру і очі. У разі потрапляння промийте водою. У разі проковтування випийте велику кількість молока або води. Негайно викличте лікаря. Берегти від дітей.

Бренд
ABRO

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ABRO» в категории «Холодная сварка»
Показать все модели