Нет в наличии
499 грн.
Наличные:
499 грн
Безнал:
599 грн
Приватбанк:
511 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

HELIX G-Control - это высокоточный инструмент для измерения центробежных сил в автомобиле. Девайс разработан при тесной кооперации автогонщиков и инженеров.
Неважно, хотите вы использовать G-Control для тестирования спорт-кара или проверки своего водительского мастерства: этот прибор обеспечит вас ценной информацией для оптимизации положения автомобиля на дороге и даст возможность испытать сильные ощущения от вождения.
G-Control наглядно идентифицирует
Читать полностью


HELIX G-Control - це високоточний інструмент для вимірювання відцентрових сил в автомобілі. Девайс розроблений при тісній кооперації автогонщиків і інженерів.
Неважливо, чи хочете ви використовувати G-Control для тестування спорт-кара або перевірки свого водійської майстерності: цей прилад забезпечить вас цінною інформацією для оптимізації положення автомобіля на дорозі і дасть можливість випробувати сильні відчуття від водіння.
G-Control наочно ідентифікує величину і напрям сил, які впливають на тіло драйвера, під час прискорення, гальмування (негативного прискорення) і на віражах.
Прилад вимірює не швидкість, а прискорення, одиниця виміру якого 1 g еквівалентна прискоренню вільного падіння (гравітаційного прискорення), рівному 9,81 м / c ².
Так, в автомобілі, що рухається з постійною швидкістю 180 км / год, він покаже прискорення 0 g, а у старті від 0 до 50 км / год - у середньому 0,3 g. Природно, самі великі відцентрові сили виникають в автомобілі при гальмуванні, на віражах або при слаломі - близько 4 g на гонках Формули 1.


На лицьовій панелі G-Control є два цифрових індикатора. На лівому відображається величина відцентрової сили під час прискорення або гальмування, на правому - її величина під час лівого чи правого повороту. У коло передньої панелі вписана і хрест точкового індикатора, число підсвічених елементів, на променях якого пропорційно величині сили, що діє при гальмуванні (верхній промінь хреста), прискорення (нижній), лівому повороті (правий промінь), правому повороті (лівий). На цьому індикаторі драйвер може наочно спостерігати динаміку зміни величини і напрямку сил, що діють на автомобіль на трасі. На панелі є дві кнопки виклику меню, за допомогою якого можна вибрати яскравість індикації (вдень або вночі), режими відображення, темп оновлення даних і т.д.

Установка в автомобілі:
Діаметр передньої панелі приладу - 64 мм, його настановна глибина - 25 мм. Для інсталяції G-Control на лицьовій панелі центральної консолі або на іншій поверхні в салоні (так, щоб водієві було зручно спостерігати передню панель приладу і користуватися кнопками) роблять отвір діаметром 60 мм і фіксують G-Control з внутрішньої сторони стопорним кільцем, що рухається по різьбленні, нарізаною на його циліндричному корпусі.
Колір: чорний/срібний.

Тип монтажа
встраиваемые
Тип
Салонный датчик
Дисплей
ЖК
Тип работы
цифровой
Питание дисплея
бортовая сеть
Дополнительный функционал
подсветка экрана
Бренд
Helix

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Helix» в категории «Салонный прибор»
Показать все модели