Нет в наличии
979 грн.
Наличные:
979 грн
Безнал:
1175 грн
Приватбанк:
998 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EMOS 3810-3W (P2306) - Фонарь
Фонарь Emos 3810-3W (P2306) – одна из мощнейших и надежных моделей. Он оборудован встроенным аккумулятором, обладает отличной дальностью освещения, а также удобной рукоятью, позволяющей удерживать устройство комфортно долгое время. Имеется зарядное устройство для зарядки севшего аккумулятора, от сети 220 В и адаптер для прикуривателя для зарядки от сети 12 В. Также есть ремень для удобного ношения через плечо.
Читать полностью
Технічні параметри:

EMOS 3810-3W (P2306) - Ліхтар
Ліхтар Emos 3810-3W (P2306) - одна з найпотужніших і надійних моделей. Він обладнаний вбудованим акумулятором, має відмінну дальність освітлення, а також зручну рукоятку, що дозволяє утримувати пристрій комфортно довгий час. Є зарядний пристрій для зарядки акумулятора, що сів, від мережі 220 В і адаптер для прикурювача від мережі 12 В. Також є ремінь для зручного носіння через плече. Кнопка включення ON/OFF прогумована, знаходиться в подпальцевой зоні. Роз'єм під зарядний пристрій захищений гумовою заглушкою. Ліхтар виготовлений для роботи, однак, і вдома він буде корисний, особливо для приватного будинку. Ви зможете висвітлювати підвал або льох, гараж, сарай, територію біля будинку і машини. Його розміри дозволяють перевозити пристрій зручно в авто, висота 196 мм, діаметр 116 мм. Корпус зеленого кольору виготовлений з якісного пластика, з рівнем захисту IP43, це захист від проникнення твердих об'єктів розміром більше 1 мм та від попадання крапель і струменів падаючих зверху.
Ліхтар оснащений одним світлодіодом на 3 вата з гладким металевим відбивачем, який підсилює промінь. Укомплектований свинцево-кислотних акумулятором, для зарядки знадобиться 20 годин і 230 В мережі або 12 - від авто прикурювача. Час роботи до 22 годин, дальність променя - 200 метрів. Вага 1070 грамів.

Тип
Фонарь-прожектор
Дальность луча
200
Время работы
22
Количество режимов яркости
1
Длина
196
Количество светодиодов
1
Бренд
EMOS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EMOS» в категории «Фонарь»
Показать все модели