Нет в наличии
1671 грн.
Наличные:
1671 грн
Безнал:
2005 грн
Приватбанк:
1686 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Автомобильный спикерфон Jabra Cruiser 2

Jabra является мировым лидером в разработке инновационной громкой связи, занимает 20% рынка блютус гарнитуры, который продолжает развиваться и остается перспективным. Автомобильный спикерфон Jabra Cruiser 2 включает в себя технологии, которые используются во всех профессиональных гарнитурах этой марки.

Блютус гарнитура Jabra Cruiser 2 имеет следующий комплекс характеристик:

Изоляция шума.
Читать полностью
Автомобільний спікерфон Jabra Cruiser 2

Jabra є світовим лідером у розробці інноваційної гучного зв"язку, займає 20% ринку блютус гарнітури, який продовжує розвиватися і залишається перспективним. Автомобільний спікерфон Jabra Cruiser 2 включає в себе технології, які використовуються у всіх професійних гарнітурах цієї марки.

Блютус гарнітура Jabra Cruiser 2 має наступний комплекс характеристик:

Ізоляція шуму.
Чудова якість звучання і чутність під час спілкування здійснюється завдяки технології ізоляції луни та шуму Noise Blackout.
Шумозаглушення відбувається за рахунок ергономічного розташування двоканальних мікрофонів Cruiser 2, які розрізняють фоновий шум, а також голос хто дзвонить і відтворюють у результаті ідеальний звук.
Голосові команди.

Серед інших аксесуарів для мобільних телефонів Блютус гарнітура Jabra Cruiser 2 відрізняється декількома новими функціями.
Caller ID - визначає і повідомляє ім"я того, хто телефонує, саме так як воно записано в телефонній книзі мобільного. Voice Guidance - голосові інструкції для налаштування пристрою Jabra Cruiser 2, які підказують про рівень заряду акумулятора і статус сполучення.

Сполучення з пристроями.
Технологія Multiuse дозволяє здійснювати пару з двома пристроями, оснащеними блютус. Крім того, вона дає можливість утримувати виклики і перемикатися між ними.
Гарнітура блютус Jabra Cruiser 2 також є FM-передавачем і виводить розмови і мелодії з мобільного телефону на стереосистему автомобіля або домашню систему відтворення музики (підтримує режими A2DP і AVRCP).
Максимальна кількість сполучених телефонів може досягати 8 пристроїв.

Комплектація. У комплект поставки гарнітури блютус входить автомобільний спікерфон, зарядний пристрій для нього, шнур USB, інструкція на дев"яти мовах (у той числі російською та українською).

Установка і робота пристрою. Достатньо всього лише прикріпити Jabra Cruiser 2 Car Kit на сонцезахисному козирку або в іншому зручному місці. Пристрій виконує автоматичне включення і виключення, а також має індикатор стану. У режимі розмови акумулятора достатньо до 14 годин роботи гарнітури блютус, в режимі очікування Jabra Cruiser 2 працює до 20 днів.
Дизайн гарнітури підходить під інтер"єр будь-якого автомобіля. Відгуки про Jabra Cruiser 2 вказують на те, що цей пристрій є незамінним помічником для людей, які ефективно розпоряджаються своїм часом.

Монтаж
Встраиваемый
Дисплей
Есть
Профили и кодеки
A2DP
Бренд
Jabra

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Дмитрий, 24.12.2015

  Подскажите, покупал у вас это устройство полтора года назад! Сейчас пропало соединение Bluetooth, пробовал с несколькими телефонами, выдаёт ошибку подключение или вообще не видит устройство. Есть сервис куда можно обратится?

  Эксперт avtozvuk.ua

  0443837507 Сервис

  Павел, 11.11.2013

  Будьте добры, скажите с \\\"андроидом\\\" HTC хоршо работает?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Будет работать хорошо.

  Антонина, 09.09.2013

  Подскажите, iphone 5 поддерживает??

  Эксперт avtozvuk.ua

  поддерживает

  Борис, 27.11.2012

  Для смены языка необходимо: - войти в режим сопряжение - зажать кнопку "FM", пока не будет назван язык - кнопками увеличения/уменьшения громкости выбрать язык - нажать и удерживать клавишу "FM"

  татьяна, 25.11.2012

  а как настроить на ней русский язык?

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Jabra» в категории «Громкая связь»
Показать все модели