Потолочный монитор Alpine PKG-2100P


Нет в наличии
20245 грн.
Наличные:
20245 грн
Безнал:
25308 грн
21116 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alpine PKG-2100P - потолочный монитор с DVD-проигрывателем

Комплект Alpine PKG-2100P позволяет организовать в автомобиле развлекательную систему высокого качества для пассажиров на задних сидениях. Комплект включает в себя: 10-дюймовый монитор со встроенным DVD-проигрывателем, ИК-трансмиттером и FM-модулятором, универсальный пульт ДУ и ИК-наушники.
Высококачественная TFT-матрица имеет высокое разрешение WVGA (800x480 пикс.) и отличается широкими
Читать полностью

Alpine PKG-2100P - потолочний монітор з DVD-програвачем

Комплект Alpine PKG-2100P дозволяє організувати в автомобілі розважальну систему високої якості для пасажирів на задніх сидіннях. Комплект включає в себе: 10-дюймовий монітор з вбудованим DVD-програвачем, ІК-трансмітером і FM-модулятором, універсальний пульт ДУ і ІЧ-навушники.
Високоякісна TFT-матриця має високу роздільну здатність WVGA (800x480 пікс.) І відрізняється широкими кутами перегляду, що дозволяє бачити контрастну картинку з натуральною цветопередачей кожному пасажиру заднього сидіння.
Вбудований DVD-привод із слотової завантаженням аналогічний тому, який застосовується в знаменитій станції Mobile Media IVA-D310R/RB. Цей DVD-транспорт відмінно зарекомендував себе високою надійністю при роботі в умовах автомобіля. Поряд з DVD-і CD-дисками, привід працює і з дисками з записами DivX і MP3.
Монітор оснащений трьома АВ-входами (один з яких - «гейм-порт» на корпусі монітора). Причому вхід AUX1 може використовуватися у двох варіантах - як вхід композитного відеосигналу і як вхід S-Video. Підключення по S-Video дозволяє отримати максимальну якість зображення при підключенні джерела з S-Video-виходом (наприклад, Alpine DHA-S690). Підключеними компонентами Alpine можна керувати як з кнопок на корпусі монітора, так і з вхідного в комплект пульта ДУ (RUE-4159) - він вміє керувати DVD-плеером/чейнджером, DVD-головним пристроєм, ТБ-тюнером, DVB-T-тюнером. Також, як компоненти для розширення системи можна рекомендувати USB-відеоінтерфейс KCE-635UB і iPod-інтерфейс KCE-425i.
У комплект входять складаються ІЧ-навушники SHS-N103. При необхідності можна докупити додаткові - SHS-N103 або SHS-N205. Одна з нових зручних функцій PKG-2100P - «DVD Auto Play». Якщо в налаштуваннях активувати цю функцію, то при завантаженні диска відтворення фільму розпочнеться автоматично - немає необхідності натискати кнопки і вибирати команди в меню DVD-диска.
Наявність вбудованого проводового FM-модулятора дозволяє просто вирішити задачу підключення звуку з PKG-2100P в будь-яку штатну аудіосистему. На корпусі монітора передбачені два світлодіодних плафона.

- AV-виходи 1;
- Вхід S-Video;
- AV-входи 3;
- Максимальне споживання струму 2,35 А;
- ІК-трансмітер для навушників;
- Вбудований плафон підсвічування;
- Вбудований DVD-програвач;
- Формати відтворення дисків DVD, MP3, CD, DivX;
- Вбудований FM-передавач;
- Пульт ДУ в комплекті;
- Габаритні розміри монітора (ШхВхГ) 305 x 305 x 52 мм;
- Маса монітора 2,27 кг;
- Діапазон робочих температур -20 град.С - +70 град.С;
- Електроживлення 10 - 16 В;
- Діагональ екрану 10,2 ";
- Співвідношення сторін екрану 16:9;
- Висота екрану 132 мм;
- Ширина екрану 221 мм;
- Роздільна здатність 800 х 480 х 3 пікселів;
- Кількість пікселів 1150000;
- Система кольоровості PAL / NTSC
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Alpine» в категории «Монитор»
Показать все модели