Нет в наличии
1161 грн.
Наличные:
1161 грн
Безнал:
1393 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alpine KCE-250BT - Bluetooth интерфейс

Компания Alpine представляет Bluetooth-модуль KCE-250BT, который является продуктом совместной разработки инженеров Alpine и специалистов из компании Parrot – ведущей компании в области Bluetooth-решений для автомобиля. С помощью этого модуля головное устройство Alpine легко превратить в систему громкой связи hands free.

При этом пользователь не только сможет принимать и совершать вызовы – он получит доступ
Читать полностью


Alpine KCE-250BT - Bluetooth інтерфейс

Компанія Alpine представляє Bluetooth-модуль KCE-250BT, який є продуктом спільної розробки інженерів Alpine і фахівців з компанії Parrot - провідної компанії в галузі Bluetooth-рішень для автомобіля. За допомогою цього модуля головний пристрій Alpine легко перетворити на систему гучного зв'язку hands free.

При цьому користувач не тільки зможе приймати і здійснювати дзвінки - він отримає доступ до списків минулих прийнятих, вихідних та пропущені дзвінки; модуль також «закачає» з телефону через Bluetooth весь список контактів (навіть якщо в ньому сотні імен): з кнопок головного пристрою Alpine можна знаходити і вибирати потрібних абонентів і викликати їх, не дістаючи телефон з кишені. Функція вибору динаміка для відтворення голосу співрозмовника дозволяє вивести звук на той динамік аудіосистеми, де його краще за все чути і де він надає менше перешкод на передавальний мікрофон.

Bluetooth-модуль KCE-250BT сумісний практично зі всіма сучасними мобільними телефонами - в списку сумісності більше 500 моделей апаратів. Більш того, передбачена можливість оновлення прошивки модуля, що дозволить залишатися йому актуальним при появі нових моделей телефонів і нових протоколів. При цьому перепрошивання модуля користувач може зробити самостійно за допомогою ноутбука, оснащеного Bluetooth всі необхідні файли доступні на веб-сайті Alpine.

Основні функції і особливості
- Функція автоматичної відповіді
- Функція вибору динаміка для відтворення голосу
- Функція налаштування рівня мікрофона
- Функція завантаження телефонної книги (до 1000 номерів)
- Кількість «прив'язаних» телефонних апаратів: 4 + 1 «гостьовий»
- Доступ до списків пропущених / завершених / прийнятих дзвінків
- Функція алфавітного пошуку по телефонній книзі
- Можливість оновлення прошивки для роботи з новітніми моделями телефонів
- Специфікація Bluetooth: 2.0
- Підтримувані профілі - HFP (Hands-Free Profile), HSP (Head Set Profile)
- Мікрофон - в комплекті
- Габаритні розміри: 95х25х77мм

Увага! Оскільки KCE-250BT не комплектується спеціальним перехідником для роботи з ГУ моделей 2008 року, то він може бути використаний тільки з моделями головних пристроїв, оснащених 13-піновим роз'ємом Full Speed ​​(тобто з моделями, починаючи з 2009 модельного року). Також слід врахувати ту особливість, що у KCE-250BT немає вихідного роз'єму для наскрізного підключення iPod. Це означає, що в тих моделях, де для підключення iPod використовується роз'єм Full Speed, цей роз'єм буде зайнятий Bluetooth-модулем, відповідно підключення iPod виявиться неможливим. Ось перелік цих моделей: CDE-111R/RM, CDE-112Ri, iDA-X311/RR, CDE-W203Ri, CDE-101R/RM, CDE-102Ri, iDA-X301/RR.

Дисплей
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Сергей, 08.08.2015

  Подскажите пожалуйста, а к алпайну CDA 9853 можно подключить это чудо? Как это сделать и что для этого нужно?

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет точной информации, скорее всего можно

  Юра, 07.03.2015

  Підтримує iphone5?

  Эксперт avtozvuk.ua

  Да


Другие модели марки «Alpine» в категории «Громкая связь»
Показать все модели