Нет в наличии
871 грн.
Наличные:
871 грн
Безнал:
1045 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Виброизоляция Dynamat 10145 ORIGINAL Full
Покупая виброизоляционные материалы автовладельцы понимают что это не только комфорт во время поездки но и сохранность автомобиля. Ведь вибрации образуют микротрещины которые со скорым временем превращаются в проблему.
Dynamat 10145 ORIGINAL Full - это легкий и эластичный вибрационный материал. В упаковке один лист для полной шумо виброизоляции багажника, дверей, пола вашего автомобиля. Комплект отлично подходит для улучшения
Читать полностью
Віброізоляція Dynamat 10145 ORIGINAL Full
Купуючи віброізоляційні матеріали автовласники розуміють що це не тільки комфорт під час поїздки але і збереження автомобіля. Адже вібрації утворюють мікротріщини які зі швидким часом перетворюються в проблему.
Dynamat 10145 ORIGINAL Full - це легкий і еластичний вібраційний матеріал. В упаковці один лист для повної шумо віброізоляції багажника, дверей, підлоги вашого автомобіля. Комплект відмінно підходить для поліпшення загальної якості звуку в автомобілі, видалення небажаних дорожніх шумів і вібрацій. Цей матеріал витримує діапазон температур від -65 ° до 300 °. З лицьового боку матеріалу використовується покриття еластичною алюмінієвої фольги яка перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливів зовнішнього середовища. Інша сторона покрита бутил каучукової композиції з клейовим шаром. Даний шар не вбирає вологу і не розкладається (має властивість герметика). Для поліпшення ефективності роботи матеріал наносять шматками при цьому роблячи нахлест. Для гарного результату необхідно наклеїти не менше ніж 80% робочої поверхні автомобіля. Простота установки не зажадає від вас будь-яких умінь і навичок.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.

Тип
лист
Применение
крышка багажника, багажник, крыша, пол, двери
Толщина листа
1.8 (мм)
Площадь листа
1.2 (м.кв.)
Размер листа
147x82 (см)
КМП
0.14
Толщина металлизированного слоя
0 (мкм)
Количество слоев
1
Вес листа
3 (кг)
Удельный вес
2.72 (кг/м2)
Основа
полимерно-каучуковая
Тепловой пистолет
желателен
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dynamat» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели