Навигатор Garmin DriveAssist 50 EU LMT Навионика


Нет в наличии
11480 грн.
Наличные:
11480 грн
Безнал:
13777 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Garmin DriveAssist 50 EU LMT Навионика - Навигатор со встроенным видеорегистратором

Размеры : 14,0 х 8,4 х 2,1 см (2,6 см включая камеру)
Размеры дисплея : 11,1 х 6,3 см; диагональ 5,0" (12,7 см)
Разрешение дисплея : 480 х 272 пикселя
Тип дисплея : Цветной WVGA TFT с белой подсветкой
Вес : 191,4 г
Батарея : Аккумуляторная литий-ионная
Период работы без подзарядки батареи : 30 минут
Читать полностью
Технічні параметри:

Garmin DriveAssist 50 EU LMT Навионика - Навігатор з вбудованим відеореєстратором

Розміри: 14,0 х 8,4 х 2,1 см (2,6 см включаючи камеру)
Розміри дисплея: 11,1 х 6,3 см; діагональ 5,0 "(12,7 см)
Роздільна здатність дисплея: 480 х 272 пікселів
Тип дисплея: Кольоровий WVGA TFT з білим підсвічуванням
Вага: 191,4 г
Батарея: Акумуляторна літій-іонна
Період роботи без підзарядки батареї: 30 хвилин
Високочутливий приймач: Так
Передзавантажені карти: Так
Можливість додавання карт: Так
Вбудована пам'ять: внутрішня твердотільна
Маршрути: 1000 шт.
Розпізнавання мови (голосове управління): Так
Озвучування назви вулиць: Так
Відображення 3D моделей будівель: Так
Планувальник маршруту: так
Елементи, що виключаються з маршруту: так
Призначені для користувача об'єкти POI: Так

Додатково:
Планувальник поїздки
Журнал поїздки
Сповіщення від смартфона
Автомобільне кріплення на присоску
Вбудований відеореєстратор
Попередження водія (круті повороти; шкільні зони; камери, які фіксують проїзд на червоний сигнал світлофора і порушеннях швидкісного режиму і т.д.)
Функції з використанням камери: "Forward Collision Warning" (попередження про можливе зіткнення), "Lane Departure Warning" (попередження про виїзд за межі смуги руху), "Go" (поїхали) і Garmin Real VisionTM
Навігаційні підказки Garmin Real DirectionsTM
об'єкти Foursquare
Пристрій сумісний з Windows® XP / новішої версії і Mac® OS X 10.4 / новішої версії

Сучасний навігатор з вбудованим відеореєстратором

Інноваційний супутниковий навігатор з дисплеєм 5 ", який веде постійну запис поїздки і зберігає відео при ударі.
Докладні карти Європи з безкоштовним оновленням картографіі1
Є можливість додатково придбати антену харчування і прийому інформації про пробки
Вбудований відеореєстратор дозволяє використовувати функції "Forward Collision Warning" (попередження про можливе зіткнення) 3 і "Lane Departure Warning" (попередження про виїзд за межі смуги руху) 3
Завдяки інтелектуальним функціям ви залишаєтеся на зв'язку під час поїздок (виклики Bluetooth® hands-free4, голосове управління навігацією та оповіщення від смартфона5).
Сповіщення водіїв для підвищення безпеки, включаючи попередження про крутих поворотах, шкільних зонах, зміни швидкісного режиму і т.д.

вбудований відеореєстратор

Модель Garmin DriveAssist 50LMT Europe включає компактний вбудований відеореєстратор, який веде безперервну запис вашої поїздки і стане вашим надійним свідком у спірних ситуаціях. Формат відео 1080p (1920 1080) 30 кадрів / сек у форматі MP4 (H.264). У разі зіткнення датчик аварії автоматично зберігає файли, записані під час інциденту. Завдяки GPS-приймача ви отримаєте точні дані місця розташування і часу зіткнення.

Ви можете легко переглядати відзнятий відеоматеріал прямо на дисплеї пристрою разом з картою вашого розташування на момент зіткнення. Також можна переглянути відео пізніше на комп'ютері за допомогою нашої програми Dash Cam Player. Крім того, пристрій включає функцію фотографії: ви можете взяти прилад з машини і зробити докладні фотознімки ушкоджень. Для зберігання записах додається змінна карта пам'яті microSDTM (клас 10).

Інноваційні функції попередження водія

Пристрій Garmin DriveAssist 50LMT Europe використовує функції попередження водія із застосуванням камери, що дозволяє підвищити рівень безпеки і покращити інформованість водія про навколишнє оточення. Коли ваша машина зупиняється на світлофорі або в пробці, прилад видає попередження "Go" (поїхали) при початку руху транспортного потоку перед вами. Попередження про можливе зіткнення (Forward Collision Warning) буде видано, якщо ви наблизитися до машини перед вами на небезпечну відстань. Якщо ж ви випадково з'їхали з дороги або зайшли на смугу зустрічного руху, пристрій видасть звукове та візуальне попередження "Lane Departure Warning" (попередження про виїзд за межі смуги руху). Завдяки функції Garmin Real Vision ™ вам більше не доведеться з працею розбирати номера будинків в пошуках потрібної адреси. При наближенні до вибраного пункту на дисплеї навігатора з'явиться зображення з камери, і яскрава стрілка покаже вам, куди потрібно їхати.

Корисні попередження водія під час щоденних поїздок

Пристрій Garmin DriveAssist 50LMT Europe попередить вас про сусідніх шкільних зонах та про неправильно вибраному напрямку на вулиці з одностороннім рухом. Також прилад видає попередження про найближчих камерах, які фіксують проїзд на червоний сигнал світлофора і порушеннях швидкісного режіма6. Пристрій подбає про те, щоб ви були заздалегідь попереджені про пробки на дороге7. Після безперервного знаходження за кермом протягом декількох годин навігатор видасть попередження про усталості8 і запропонує можливі зони відпочинку. Інші функції безпеки включають попередження про крутих поворотах, зміни швидкісного режиму, залізничних переїздах, знаках «Тварини на дорозі» і т.д. Функція "Up Ahead" (попереду) дозволяє переглядати об'єкти і орієнтири попереду по маршруту (наприклад, межі), не виходячи зі сторінки карти.

Голосове керування

Пристрій Garmin DriveAssist 50LMT Europe пропонує зручне голосове управління навігацією. Ви можете вимовляти потрібні команди і управляти приладом, не відриваючи рук від керма.

Розширені інтелектуальні функції

Виконайте синхронізацію навігатора Garmin DriveAssist 50LMTEurope з Bluetooth-сумісним пристроєм (наприклад, смартфоном) для використання викликів hands-free і отримання оповіщень від смартфона на екрані Garmin DriveAssist 50LMT Europe. Ви можете приймати виклики, текстові повідомлення і нагадування календаря, не відриваючи рук від керма і не дістаючи телефон. Читайте настроюються оповіщення від смартфона прямо на екрані навігатора, не відволікаючись від керування автомобілем.

Для отримання актуальної інформації (наприклад, прогнозів погоди і дорожньої обстановки) завантажте мобільний додаток Smartphone Link9, яке підключає навігатор Garmin DriveAssist 50LMTT Europe із сумісним смартфону.

Навігаційні підказки з використанням орієнтирів

У приладі Garmin DriveAssist 50LMT Europe використовуються поліпшені "голосові навігаційні інструкції від повороту до повороту" завдяки функції Garmin Real DirectionsTM. Це прості для розуміння інструкції, за допомогою яких пристрій підкаже вам дорогу в дружній манері, використовуючи помітні орієнтири, будівлі та світлофори (наприклад, «Поверніть направо після червоного будівлі» або «Поверніть наліво після Макдональдса»). Завдяки Foursquare® пристрій включає мільйони нових і популярних об'єктів.

Пошук точного пункту призначення

Функція "Direct Access" (прямий доступ) спрощує навігацію до складових пунктам призначення (таким як аеропорти або торгові центри) і дозволяє вам шукати об'єкти в складі великого розташування. При навігації до торгових центрів функція "Direct Access" видає додаткову інформацію про місцезнаходження конкретних магазинів в цьому центрі. Наприклад, «Ви приходите в торговий центр« Лейксайд ». Магазин «Дебенхемс» знаходиться всередині, на верхньому поверсі ».

Простіше шукати, швидше знаходити

У моделі Garmin DriveAssist 50LMT Europe передбачено поле пошуку, що спрощує пошук адрес і мільйонів об'єктів. Просто введіть категорію (наприклад, «піца»), повну адресу або назву ( «Старбакс»), і Garmin DriveAssist швидко видасть результати пошуку. При неправильному введенні пристрій також запропонує результати для схоже звучать назв: наприклад, при введенні ключового слова "MacDonalds" ви отримаєте результати дл "MacDonalds" і "McDonalds".

Додайте камеру до навігатора

Для отримання повної навігаційної системи можна підключити до пристрою Garmin DriveAssist 50LMT Europe камеру заднього виду BC ™ 30 (продається окремо; для установки рекомендується звертатися до фахівців). Після підключення камери під час руху заднім ходом ви зможете бачити на екрані Garmin DriveAssist машини, пішоходів і різні перешкоди. Якщо у вашій машині є маленькі пасажири, ви можете додати Garmin babyCam ™ - спеціальну автомобільну відеоняню, яка за запитом видає зображення пасажира на задньому сидінні прямо на екран вашого навігатора. (Посилання на наші картки товару)

Всі операції з пристроєм - в одному місці

Виконуйте всі оновлення навігатора Garmin DriveAssist 50LMT Europe за допомогою програми Garmin ExpressTM. Тут ви можете завантажити оновлення картографії та програмного забезпечення, обмінятися об'єктами «обраного», а також встановити на пристрій додаткові безкоштовні голоси і значки у вигляді машинок.

Від якості картографічних даних залежить, чи знайдете ви пункт призначення або заблукаєте. Завдяки високоякісним даними HERE пристрій Garmin своєчасно забезпечує вас необхідною інформацією, зменшуючи ймовірність запізнень і скорочуючи час, який ви проводите в машині.

Бренд
Garmin

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Garmin» в категории «Навигатор»
Показать все модели
Статьи