Автосигнализация Starline E65 CAN-LIN


Заканчивается
8400 грн.
Наличные:
8400 грн
Безнал:
10501 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

StarLine E65 CAN-LIN - Автосигнализация

Новинка Starline E65 является концептуально новой моделью относительно Starline E60! В новой модели присутствуют как усовершенствования, так и принципиально новые инженерные решения. В автосигнализации Starline E65 появилась возможность добавить функцию автозапуска после ее установки. Если до этого момента вам необходимо было определиться нужна ли вам эта функция или нет сразу, то теперь достаточно
Читать полностью
Технічні параметри:

StarLine E65 CAN-LIN - Автосигналізація

Новинка Starline E65 є концептуально новою моделлю щодо Starline E60! У новій моделі присутні як удосконалення, так і принципово нові інженерні рішення. У автосигналізації Starline E65 з'явилася можливість додати функцію автозапуску після її установки. Якщо до цього моменту вам необхідно було визначитися чи потрібна вам ця функція чи ні відразу, то тепер достатньо додати силовий модуль і включити його програмним способом.

Поява інноваційного OEM трансивера в Starline E65 позитивно вплинуло на технічні параметри. Дальність управління сигналізацією збільшилася на 25%, ресурс системи і батарейок збільшився в 2 рази. Завдяки зміні типу модуляції сигналу на DSSS і завадостійкості, збільшилася дальність в міських забудовах на 30%. Ресурс батарейки - ступеневу управління потужністю передачі дозволило збільшити ресурс батарейки в брелочки на 10-15%.

Рекордна енергоекономічність! Тепер, навіть якщо ви не користуєтеся автомобілем в зимовий період і не хочете залишати машину без охорони, вам не варто переживати, що Starline E65 розрядить акумулятор. Starline E65 споживає в 2 рази менше енергії, автомобіль може перебувати під охороною до 150 днів.

Тепер для того щоб оновити ПО основного блоку і ПО GSM модуля досить мати стабільне покриття мобільної мережі і вільні 2 хвилини часу.

У новому програмному забезпеченні:
модифіковані алгоритми запуску двигуна
гнучкі канали
управління Fortin, Webasto по UART
оновлення ПЗ через інтернет
USB роз'єм
аналоговий слейв

Зазнав змін додатковий Starline E65 брелок:
2 в 1 (брелок + мітка режиму слейв)
стабільна робота в режимі мітки на малих відстанях (1-2 м)
ресурс роботи до 3 місяців
малогабаритна і ударостійка конструкція
двоколірний кругової індикатор
ергономічний дизайн

Діалоговий код. Виключає будь-який електронний злом, протистоїть всім способам інтелектуального перехоплення і сканування сигналу (кодграббери, сканери). Криптостійкий код і ключ шифрування застосовується для передачі всіх команд від брелка до системи, прописується в момент навчання брелків і є індивідуальним для кожного виробу.

CAN + LIN модуль. Дозволяє виконати швидку і зручну установку автосигналізації з мінімальним розбором салону. На багатьох моделях розширюються сервісні функції (підйом стекол, відкривання багажника).

Режим "Мегаполіс". Підвищена дальність управління в умовах сучасного мегаполісу за рахунок застосування вузькосмугового інтегрального 128-канального FM трансивера. Забезпечує якісний зв'язок і дозволяє отримувати сигнали про спрацювання системи на брелок, на відстані близько 2000 метрів.

3D Датчик удару і нахилу. В сигналізацію StarLine E65 вбудовані датчики удару і нахилу. Вони виконані на інтегральному 3-х осьовому акселерометрі і мають дистанційну дворівневу регулювання. Реєструють і відсилають на брелок сигнали при Поддомкрачиваніє або евакуації автомобіля.

Контроль каналу зв'язку. Якщо брелок автосигналізації виходить із зони впевненого прийому сигналів тривоги, що передаються від блоку до брелка, то система сповістить власника про припинення зв'язку.

Ударостійкий брелок. Брелок автосигналізації StarLine E65 має ударостійкий корпус, вбудовану захищену антену, ергономічний сучасний дизайн.

Гнучкі сервісні канали. Програмовані додаткові канали системи дозволяють управляти складанням дзеркал при постановці в охорону, світловими приладами автомобіля і навіть налаштовувати електро-сидіння під власника.

Температура. Охоронна система StarLine E65 розробляється і проводиться спеціально для суворих кліматичних умов Росії і призначена для роботи в широкому діапазоні температур від - 50 до +85 завдяки високоякісним компонентам.

Енергоекономічність. Рекордна енергоекономічність StarLine гарантує збереження достатнього заряду акумулятора до 150 днів в режимі охорони завдяки використанню запатентованих прогресивних технологій і програмних рішень.

Опціональні функції StarLine E65

Опціональні функції починають працювати при установці додаткових модулів в блок сигналізації (GSM модуль, CAN / LIN модуль, GPS антена). Режим SUPER SLAVE повинен підтримуватися CAN / LIN шиною автомобіля.

Телематика. (Опція) Можливість підключення опціонального GSM-GPRS, GPS-GLONASS телематичного модуля. При підключенні з'являється можливість визначати координати автомобіля і управляти автосигналізацією StarLine E65 з мобільних телефонів і смартфонів на основі Android і iPhone.

Управління з телефону. (Опція) Можливість швидкого підключення опціонального GSM-модуля. Дозволяє управляти всіма охоронними і сервісними функціями з мобільного телефону і отримувати оповіщення при спрацьовуванні охоронної системи на Ваш телефон.

Безкоштовний моніторинг. (Опція) За допомогою простого і зручного моніторингу starline-online.ru ви зможете з точністю до кількох метрів дізнатися місцезнаходження свого автомобіля.

Автозапуск двигуна. (Опція) Можливість здійснення дистанційного і автоматичного запуску двигуна по температурі, за часом, на автомобілях з будь-яким типом двигуна і коробкою передач. StarLine E65 сумісна з автомобілями оснащеними кнопкою старт / стоп.

2CAN модуль. (Опція) Дозволяє виконати установку автосигналізації з мінімальним розбором салону і якісним монтажем. Має можливість підключення відразу до двох CAN шинам автомобіля. На багатьох моделях розширюються сервісні функції (підйом стекол, відкривання багажника).

Режим SUPER SLAVE. (Опція) Можливість управління охороною автомобіля штатним брелоком з надійної додаткової діалогової авторизацією будь-яким з двох брелків Старлайн.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Starline» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели