Нет в наличии
19 грн.
Наличные:
19 грн
Безнал:
23 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SOMA FIX 20 г 808 - супер клей

Цвет: прозрачный
Тип: Супер клей
Область применения: Универсальный
Время затвердевания: 1 мин
Объем: 20 г
Страна изготовитель: Турция

SOMA FIX супер клей, 20 гр - это однокомпонентный гель на этилцианокрилатной основе. Преимуществом данного клея является то, что он не растекается, поэтому его можно использовать в работе с вертикальными поверхностями. Средство отлично склеивает
Читать полностью
Технічні параметри:

SOMA FIX 20 г 808 - супер клей

Колір: прозорий
Тип: Супер клей
Область застосування: Універсальний
Час затвердіння: 1 хв
Обсяг: 20 г
Країна виробник: Туреччина

SOMA FIX супер клей, 20 гр - це однокомпонентний гель на етілціанокрілатной основі. Перевагою даного клею є те, що він не розтікається, тому його можна використовувати в роботі з вертикальними поверхнями. Засіб відмінно склеює між собою такі матеріали, як: фарфор, кераміку, шкіру, гуму, дерево, пробку, картон, метал та інші. Чи не застосовується для склеювання таких матеріалів, як: тефлон, поліетилен, поліпропілен.

Інструкція по застосуванню:

Робочі поверхні необхідно попередньо висушити від вологи, очистити від пилу і забруднень. Простежте також за тим, щоб вони щільно прилягали один до одного. Відкрутіть одночасно дві частини ковпачка і проткніть мемьрану. Після цього акуратно затягніть ковпачок назад, при цьому не натискаючи на тюбик з клеєм. Нанесіть засіб на одну з поверхонь і міцно притисніть до іншої поверхні на 10-60 секунд.

Запобіжні заходи:

Вдихати пари клею небезпечно для здоров'я, тому проводите роботу тільки в провітрюваних приміщеннях. При контакті зі шкірою або очима, відразу ж промийте уражені ділянки рясною кількістю води, і якщо необхідно, проконсультуйтеся у лікаря.

Вид упаковки
тюбик
Назначение
универсальный
Объем
20
Бренд
SomaFix

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SomaFix» в категории «Клей»
Показать все модели