Нет в наличии
710 грн.
Наличные:
710 грн
Безнал:
852 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Виброизоляция Dynamat 10425 XTREME Wedge Pak
Покупая виброизоляционные материалы автовладельцы понимают что это не только комфорт во время поездки но и сохранность автомобиля. Ведь вибрации образуют микротрещины которые со скорым временем превращаются в проблему.
Dynamat Xtreme Wedge Pak - это легкий и эластичный вибрационный материал. В упаковке один лист для полной шумо виброизоляции багажника, дверей, пола вашего автомобиля. Комплект отлично подходит для улучшения
Читать полностью
[b]Віброізоляція Dynamat 10425 XTREME Wedge Pak [/ b]
Купуючи віброізоляційні матеріали автовласники розуміють що це не тільки комфорт під час поїздки але і збереження автомобіля. Адже вібрації утворюють мікротріщини які зі швидким часом перетворюються в проблему.
Dynamat Xtreme Wedge Pak - це легкий і еластичний вібраційний матеріал. В упаковці один лист для повної шумо віброізоляції багажника, дверей, підлоги вашого автомобіля. Комплект відмінно підходить для поліпшення загальної якості звуку в автомобілі, видалення небажаних дорожніх шумів і вібрацій. Цей матеріал витримує діапазон температур від -65 ° до 300 °. З лицьового боку матеріалу використовується покриття еластичною алюмінієвої фольги яка перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливів зовнішнього середовища. Інша сторона покрита бутил каучукової композиції з клейовим шаром. Даний шар не вбирає вологу і не розкладається (має властивість герметика). Для поліпшення ефективності роботи матеріал наносять шматками при цьому роблячи нахлест. Для гарного результату необхідно наклеїти не менше ніж 80% робочої поверхні багажника автомобіля. Простота установки не зажадає від вас будь-яких умінь і навичок.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.

Вес листа
0.9
Удельный вес
2.6
Основа
бутилкаучук
Тепловой пистолет
не нужен
КМП
0.24
Страна производитель
США
Тип
лист
Применение
двери, багажник, крышка багажника, пол, капот
Площадь листа
0.3645
Толщина металлизированного слоя
80
Количество слоев
2
Толщина листа
1.7
Бренд
Dynamat

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Dynamat» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели