Нет в наличии
74 грн.
Наличные:
74 грн
Безнал:
89 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Шумоизоляция Ultimate Polifoam-4 (0,5x1)
Хорошая шумоизоляция является важным фактором для любого автомобиля. Ведь плохая шумоизоляция определяется даже не на значительной скорости, быстро утомляет и реакция водителя значительно уменьшается, что может привести к негативным последствиям.
При установке в автомобиль шумоизоляцию вы не только получаете снижение постороннего шума но и значительное утепление салона также улучшение звучания
Читать полностью
Шумоізоляція Ultimate Polifoam-4 (0,5x1)
Гарна шумоізоляція є важливим фактором для будь-якого автомобіля. Адже погана шумоізоляція визначається навіть не на значній швидкості, швидко стомлює і реакція водія значно зменшується, що може призвести до негативних наслідків.
При установці в автомобіль шумоізоляцію ви не тільки отримуєте зниження стороннього шуму але і значне утеплення салону також поліпшення звучання акустичної системи. Шумоізоляція служить для поліпшення комфорту під час водіння, дозволить насолоджуватися якісною музикою без будь-яких перешкод, знижує стомлюваність в дорозі і покращує термо властивості автомобіля.
Шумоізоляційний матеріал Ultimate Polifoam-4 виготовлений зі спіненого поліетилену. Клейовий шар дозволяє без зусиль встановити матеріал не вимагаючи при цьому нагрівання. Для кращої роботи матеріалу рекомендується наносити на зони де не накопичується волога. матеріал має властивість отпружінівает тому не рекомендується встановлювати в деяких зазорах обшивки бо матеріал буде відштовхувати кріпильні елементи і обшивку салону.
Застосовується шумоізоляція в підлоги, моторний щит, багажне відділення, фільонки дверей, дах. Діапазон температур сягає від -40 до +100 градусів.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Вага листа 0,20 кг
Ціна за лист (12 листів в упаковці)

Тип
лист
Размер листа
100x50 (см)
Толщина листа
4 (мм)
Металлизированный слой
Нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  юлия, 09.02.2013

  подскажите, плиз, на ваз2110, 4 двери, багажник, капот, сколько и чего нужно??????

  Эксперт avtozvuk.ua

  Какова площадь обрабатываемой поверхности? (пол, багажник)

  саша, 07.02.2013

  подскажите пожалуста какую лучше обесшумку взять на Фиат темпру и если не трудно то сколько нужно ее брать, хочу обесшумить 4 двери, багажник , изолироваться от шума из под капота . и стоимость........

  Эксперт avtozvuk.ua

  Данная шумоизоляция вполне подойдет. Количество шумки зависит от площади обрабатываемой поверхности, один лист 0,5кв.м

  Юрий, 03.12.2012

  Подскажите , пожалуйста, сколько минимально необходимо виброизоляции и шумоизоляции для Т4 короткая база.Только "будка"

  Эксперт avtozvuk.ua

  Виброизоляции около 20 листо (75*53см), шумоизоляции около 8 листо (1*1м). Вибро можно брать 2мм, шумо лучше 8мм толщиной

  Борис, 19.10.2012

  Для дверей подойдет StP Вибропласт М2 + Сплен 3004 по одному листику на дверь. В багажник 2 листика Stp Bomb

  Тарас, 18.10.2012

  подскажите пожалуста какую лучше обесшумку взять на ваз 21093 и если не трудно то сколько нужно ее брать, хочу обесшумить 4 двери, 2 стакана задние( те что в багажнике) , изолироваться от шума из под капота .


Другие модели марки «Ultimate» в категории «Шумоизоляция»
Показать все модели