Заканчивается
1024 грн.
Наличные:
1024 грн
Безнал:
1229 грн
Приватбанк:
1089 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Celsior CS-62C - компонентная акустическая система
Это 2-полосная компонентная акустическая система серии, которая сохраняет исключительную чистоту звука и дает звучание на нужном уровне. Данная модель выдает широкий частотный диапазон, от 40 Гц до 22 000 Гц, и напористый бас. Номинальная мощность RMS 80 Вт, и максимальная мощность 250 Вт. Номинальное электрическое сопротивление звуковой катушки 4 Ом, это необходимо учитывать при согласовании
Читать полностью
Технічні параметри:

Celsior CS-62C - компонентна акустична система
Це 2-смугова компонентна акустична система серії, яка зберігає виняткову чистоту звуку і дає звучання на потрібному рівні. Дана модель видає широкий частотний діапазон, від 40 Гц до 22 000 Гц, і напористий бас. Номінальна потужність RMS 80 Вт, і максимальна потужність 250 Вт. Номінальна електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Чутливість 92 дБ / Вт. Поділ смуг здійснюється за допомогою зовнішнього кросовера. Він забезпечує триступеневу регулювання рівня твітера (-3 / 0 / + 3 dB) і регулювання фази для досягнення балансу між твитером і НЧ-динаміком.
Динаміки низькочастотні, з хромованою штампованої кошиком, має круглу форму з типорозміром 16.5 см, це 6-6.5 дюймів, стійка до виникнення резонансу. Магніт високої щільності, вагою 370.5 грам, який захищений сіткою. Дифузор динаміка тканинний, жовтого кольору, це легкий і жорсткий матеріал, з хорошим внутрішнім загасанням. Подивись виготовлений з поліпропілену, чорного кольору, з високим ходом дифузора і збереженням максимальної керованості.
Динаміки високочастотні (ВЧ), типорозміром 2.5 см, це 1 дюйм, що дозволяє розміщувати їх в штатних місцях більшості автомобілів. Це м'які купольні твітери, з дифузором з шовку, забезпечують низький резонанс і вражаючий звук.
Комплект даної системи складається з двох динаміків НЧ, двох твитеров, два кросовера, необхідних кріплень і інструкції.

Тип
Компонентная
Количество полос
2
Размер
6-6.5" (16-17см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
60 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Защитные сетки
есть
Материал диффузора
карбон
Чувствительность
92 (дБ)
Корзина динамика
штампованная
Цвет диффузора
желтый
Монтажная глубина
45 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Celsior» в категории «Автоакустика»
Показать все модели