Скотч двусторонний Master Tape 5м х 12мм черный


Есть в наличии
25 грн.
Наличные:
25 грн
Безнал:
30 грн
36 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Master Tape 5м, 12 мм - скотч

Двусторонний скотч на вспененной основе Master Tape – это расходный материал, который являет собой вспененную полиэтиленовую ленту с нанесенным с двух сторон адгезивом (клеем), такой скотч еще называют скотч на подушке.
Благодаря вспененной основе лента отлично справляется со склеивание шероховатых и неровных поверхностей, она частично заполняет неровности, увеличивая площадь соприкосновения поверхностей
Читать полностью
Технічні параметри:

Master Tape 5м, 12 мм - скотч

Двосторонній скотч на пінній основі Master Tape - це витратний матеріал, який являє собою спінену поліетиленову стрічку з нанесеним з двох сторін адгезивом (клеєм), такий скотч ще називають скотч на подушці.
Завдяки спіненої основі стрічка відмінно справляється зі склеювання шорсткуватих і нерівних поверхонь, вона частково заповнює нерівності, збільшуючи площу зіткнення поверхонь і міцність з'єднання.
Сфера застосування даного скотча дуже широка, він використовується в промисловості, монтажі рекламного обладнання, в поліграфії, меблевої сфері, будівництві, а також побутовому ремонті. Особливо затребуваний даний скотч в сфері автомобільного тюнінгу, так як більшість елементів інтер'єру та екстер'єру, а також шумо- і віброізоляція часто монтуються саме за допомогою спіненого скотча. Корисною особливістю спіненого скотча є можливість з його допомогою склеювати різнотипні матеріали.
Скотч на спіненій основі має високу адгезію і відмінно підходить для склеювання як гладких, так і нерівних поверхонь. Міцність з'єднання безпосередньо залежить від контакту адгезиву з поверхнею. Для отримання максимально надійного з'єднання рекомендується застосувати тиск. Також для досягнення високої адгезії необхідно очистити і знежирити поверхні. Перед початком роботи сполучаються елементи повинні бути чистими, сухими і однорідними.
Купуючи даний скотч, ви отримуєте матеріал для надійного монтажу найскладніших сполук, який стійкий до вологи, вібрації і високих температур, і атмосферних впливів.

Тип
Скотч двусторонний
Длина
5
Ширина
12
Цвет
черный
Бренд
Master Tape

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Master Tape» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели