Заканчивается
2730 грн.
Наличные:
2730 грн
Безнал:
3276 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Графический маршрутный бортовой компьютер Multitronics SL-50V предназначен для установки на инжекторные автомобили (в т.ч. иномарки) в полноценное 1DIN-место.

Работа прибора возможна как с ЭБУ, так и непосредственно с датчиком скорости и форсункой, при этом работа с ЭБУ расширяет функциональность бортового компьютера.

Multitronics SL-50V не имеет встроенного голосового синтезатора, в отличие от SE-50V, озвучивание осуществляется через встроенный
Читать полностью

Графічний маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics SL-50V призначений для установки на інжекторні автомобілі (в т.ч. іномарки) у повноцінне 1DIN-місце.

Робота приладу можлива як з ЕБУ, так і безпосередньо з датчиком швидкості і форсункою, при цьому робота з ЕБУ розширює функціональність бортового комп'ютера.

Multitronics SL-50V не має вбудованого голосового синтезатора, на відміну від SE-50V, озвучування здійснюється через вбудований зумер.

Установка приладу можлива тільки в повноцінне DIN-місце!

Розміри приладу посадочні (ширина х висота): 181 мм х 53 мм
Розміри приладу зовнішні (ширина х висота): 187 мм х 58 мм

До даного бортовому комп'ютеру можливо підключити до 2-х парктроників Multitronics (рекомендована версія 3.0 вперед і назад).

Конструкція:

Можливість підключення МК тільки колодкою діагностики - легка установка.
Можливість підключення датчика швидкості і форсунки.
Великий (діагональ 80 мм) графічний РК дисплей з підсвічуванням RGB (24 кольори на вибір).

Діагностика та попередження:

Підтримка великої кількості оригінальних протоколів іномарок!
Читання і скидання кодів помилок (при роботі з ЕБУ).

Функціональність:

Новий потужний 16-розрядний процесор.
Більше 200 функцій.
Перегляд миттєвих параметрів в цифровому / лінійному / графічному вигляді.
6 параметрів на дисплеї одночасно (мультидисплей).
3 програмованих мультідісплея користувача.
Зміна 6-та параметрів одним дотиком.
6 або 12 параметрів на екрані одночасно.
Журнал поїздок.
Самописець з функцією "Зворотний відлік".
Контроль за якістю палива (дозвіл 0,1%).
Режим СТО.
Автоматичний розрахунок поправочних коефіцієнтів за швидкістю і витраті палива.
Розрахунок часу до ТО - кілометри / час.
Можливість підключення двох парктроників Multitronics (версія 3) - вперед і назад.
Можливість самостійного оновлення ПЗ через інтернет.

Маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics SL-50V може функціонувати в трьох різних режимах роботи.

1. Універсальний режим

В універсальному режимі роботи МК використовує підключення до датчика швидкості і до будь-якої з форсунок інжекторної а / м. На підставі цих сигналів і аналізуючи сигнал на замку запалювання а / м, а також вимірюючи сигнал з власного датчика температури і величину напруги живлення, прилад розраховує ряд додаткових колійних та сервісних параметрів, які потім индицируются на дисплеї приладу.
Для розрахунку параметрів в Універсальному режимі роботи МК не користується обміном за К-лінії діагностики. Використання універсального режиму рекомендується в тому випадку, якщо МК не підтримує роботу з К-лінії з ЕБУ Вашої а / м.
У Універсальному режимі роботи доступний найменшу кількість параметрів. Тому в універсальному режимі кількість дисплеїв миттєвих параметрів "PARAM" - 2 шт., На відміну від режимів роботи за К-Лінії, де таких дисплеїв - 3 шт.

2. Безпосередня підтримка протоколу діагностики автомобіля

У цьому режимі користувач повинен використовувати режим автоматичного визначення ЕБУ або вручну правильно вказати тип ЕБУ, з яким повинен працювати прилад за К - лінії. Відповідно до вибраного користувачем типом ЕБУ, МК організовує обмін за К-лінії діагностики. При періодичному обміні МК запитує в ЕБУ ряд параметрів, які після відповідної обробки виводяться на дисплей приладу.
Використовуючи протокол обміну за К-лінії діагностики, функціональні можливості МК істотно розширюються. Користувач на додаток до функцій, доступним в Універсальному режимі, отримує можливість контролю таких параметрів, як: температура двигуна, положення дросельної заслінки, масова витрата повітря і ін, а також отримує можливість виробляти сушку свічок запалювання, коректувати температуру включення вентилятора охолодження двигуна і т . д. Використання К-лінії дає можливість зчитування, розшифровки і скидання кодів помилок.
Вимірювання напруги і зовнішньої температури в режимі роботи з К-лінією діагностики проводиться аналогічно Універсальному режиму самим МК (ці параметри не зчитуються з К-лінії).
Користувач має можливість самостійно вибирати параметри, виведені на три різних дисплея "PARAM" (ДИСПЛЕЇ КОРИСТУВАЧА 1,2,3). Вид дисплеїв Середніх параметрів, техобслуговування і дисплеїв Установок змінюватися користувачем не можуть.

3. Робота з автомобілями, що підтримують протокол OBD-2 ISO 9141 / ISO 14230

Багато автомобілі і вантажівки малої вантажопідйомності, вироблені для продажу в Сполучених Штатах після 1996 (2001 для Європи) сумісні з протоколом OBD-II. Про підтримку цього протоколу дивіться в розділі діагностики керівництва на Ваш а / м, а також читайте у додатку до інструкції.

Легке підключення!
Маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics SL-50V може підключатися до машини тільки за допомогою колодки діагностики OBD-2 (йде в комплекті з приладом). При цьому буде доступна більшість параметрів.

Робота на дизельних машинах!
БК Multitronics SL-50V може працювати на дизельній машині, що підтримує протокол діагностики OBD-2 ISO 9141 / ISO 14230. На сайті доступний список протестованих машин - список не остаточний і поповнюється в міру надходження інформації. Відсутність машини в списку не означає, що вона не підтримується.

Журнал поїздок!
Можливе збереження середніх параметрів 20 поїздок за довільний проміжок часу. Дані останньої поїздки зберігаються автоматично. Можливий так само режим автоматичного збереження усіх поїздок.

Продовження поїздки!
Можна налаштувати бортовий комп'ютер Multitronics SL-50V таким чином, щоб при включенні запалення дані про поточну поїздці тривали. Ця функція зручна, коли доводиться робити невелику зупинку в дорозі, але дані не перериваються.

Контроль за якістю палива!
Маршрутний бортовий комп'ютер Multitronics SL-50V дозволяє стежити за якістю заправляється палива (з роздільною здатністю 0,1%) і станом систем упорскування. Користувач зберігає дані про роботу двигуна в пам'яті приладу (створює еталон роботи двигуна), а потім у процесі роботи МК порівнює поточні параметри з еталоном і показує відхилення (в хорошу чи погану сторони), а також залежно від настройок може видати попередження.

Журнал попереджень!
Навіть якщо ви пропустили якийсь попередження бортового комп'ютера або його відключили, воно зберігається в пам'яті і можливо переглянути список попереджень для аналізу аварійних ситуацій і подій.

Підключення двох парктроників Multitronics!
Для безпечного паркування автомобіля до МК Multitronics SL-50V можна підключити до двох парктроників Multitronics (версії 3.0), що дозволить захистити передню та задню зони машини. Підключивши парктроніки Multitronics, ви отримаєте багатофункціональну систему без "розмноження" додаткових модулів в салоні автомобіля.

В універсальному режимі правильна робота приладу гарантується з інжекторними системами з регулюванням кількості палива шляхом зміни тривалості упорскування і з датчиком швидкості на ефекті Холла.
В універсальному режимі правильна робота приладу для параметрів "Обороти" і "Витрата палива" з автомобілями з безпосереднім уприскуванням палива (GDI) і з системами уприскування K-Jtronic і Ke-Jtronic не гарантується.

Совместимость
На инжекторные авто
Установка
В 1-Din место
Подключение парктроника
Да
Звук
Голосовой синтезатор
Подсветка
изменяемая
Бренд
Multitronics

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  Михаил, 28.01.2017

  Подойдет ли на Emgrand 7 1.8 мкпп, bosch М7.8 ?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Евгений, 27.10.2016

  Suzuki Wagon R+ подойдет?

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Дмитрий, 07.10.2016

  Подойдет ли к Nissan X-trail T30

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Олексій, 06.10.2016

  форд-транзит конект 2006 cdti 90 к.с.

  Эксперт avtozvuk.ua

  подойдет

  Володимир, 22.06.2016

  Подойдет Шевроле Корсика 2.2л 1993г

  Эксперт avtozvuk.ua

  нет точной информации

 • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Multitronics» в категории «Бортовой компьютер»
Показать все модели