Нет в наличии
6523 грн.
Наличные:
6523 грн
Безнал:
8154 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Виброизоляция Dynamat 13105 Dynaplate
Віброізоляція це не тільки створення комфорту під час поїздки але і збереження автомобіля. Віброізоляційний матеріал Dynamat 13105 Dynaplate вважається найлегшим віброізоляційна матеріалом в світі. При цьому зберігає хороші властивості ізолювання. У дверях автомобіля є щільні простору і великі отвори які не дозволяють досягти максимальних результатів віброізоляції які ви хотіли б мати. Dynamat - це суцільний самоклеючий алюмінієвий лист
Читать полностью
Вiброiзоляцiя Dynamat 13105 Dynaplate
Віброізоляція це не тільки створення комфорту під час поїздки але і збереження автомобіля. Віброізоляційний матеріал Dynamat 13105 Dynaplate вважається найлегшим віброізоляційна матеріалом в світі. При цьому зберігає хороші властивості ізолювання. У дверях автомобіля є щільні простору і великі отвори які не дозволяють досягти максимальних результатів віброізоляції які ви хотіли б мати. Dynamat - це суцільний самоклеючий алюмінієвий лист з клейовим шаром який може перетворити вашу автомобільну двері в корпус для динаміка акустичної системи. Великим плюсом матеріалу це його маленький вага який не навантажує петлі дверей автомобіля. Це тонкий, міцний матеріал дозволяє відмінно справлятися з перемичками і структурно підсилюють панелями кузова. Матеріал також можна встановлювати на підлогу, дах, і в будь-якому місці де вам потрібно структурно посилити панель кузова. При установці даного матеріалу ви отримуєте комфорт, якісне звучання не зраджуючи зовнішній вигляд інтер'єру салону і не порушуючи гарантію вашого автомобіля.
установка
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності рекомендуємо користуватися валиком, щоб уникнути утворення повітряного простору на площі установки, щоб уникнути відшарування вироби і втрати його працездатності.
Ціна за комплект (3 листа в упаковці)
В упаковці матеріалу DYNAPLATE 1,39 м2 + інструкція із застосування.

Тип
набор
Применение
двери
Толщина листа
1.3 (мм)
Площадь листа
0.46 (м.кв.)
Размер листа
24х30 (см)
КМП
0.12
Толщина металлизированного слоя
100 (мкм)
Количество слоев
1
Вес листа
0.45 (кг)
Вес
1.88 (кг/м2)
Основа
алюминий
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
США
Металлизированный слой
Есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dynamat» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели