Виброизоляция Dynamat 19105 Trunk Kit


Нет в наличии
1608 грн.
Наличные:
1608 грн
Безнал:
2010 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Современные мощные сабвуферы которые установлены в багажнике автомобиля при воспроизведении музыки создают вибрации багажника что образует басовое искажение, уменьшение выходного баса и плохое качество звука. Ваш сабвуфер вызывает вибрацию и движение панелей кузова вашего автомобиля. Если вы действительно хотите услышать качество звука вашей акустической системы то вам необходимо установить комплект Dynamat Xtreme Trunk Kit. Комплект багажника предназначен не только для купе и седанов.
Читать полностью
Сучасні потужні сабвуфери які встановлені в багажнику автомобіля при відтворенні музики створюють вібрації багажника що утворює басів спотворення, зменшення вихідної баса і погана якість звуку. Ваш сабвуфер викликає вібрацію і рух панелей кузова вашого автомобіля. Якщо ви дійсно хочете почути якість звуку вашої акустичної системи то вам необхідно встановити комплект Dynamat Xtreme Trunk Kit. Комплект багажника призначений не тільки для купе і седанів. Використовуйте його для обробки задніх стін і бічних панелей вантажівок, а також задній вантажний зони невеликих хетчбеків і внедорожніков.Комплект складається з 3 аркушів Original Dynamat і 2 аркушів Dynamat Xtreme для повної шумо віброізоляції багажника автомобіля.
Матеріал виготовлений з двох шарів. Перший шар (лицьовій) має пластичну алюмінієву фольгу з тисненням яка забезпечує жорсткість конструкції і перешкоджає руйнуванню матеріалу від впливу зовнішнього середовища. Інша сторона покрита бутил каучукової композиції з клейовим шаром.
Кожен лист має високий клейкий клей з відшаровуються пластиковим вкладишем.
Спосіб застосування.
Для вирізання бажаної форми розміру можна використовувати ножиці або ніж.
Перед наклеюванням необхідно видалити пил, жир, вологу, відпадають шматки фарби, іржу та інші сторонні речовини від місця на яке буде проведена обклеювання матеріалу. Для кращої ефективності бажано використовувати валик, з його допомогою можна усунути небажані повітряні кишені. Для досягнення найкращих результатів поверхню нанесення не повинно бути нижче кімнатної температури.
Ціна за комплект (5 листів в упаковці)

Тип
набор
Применение
крышка багажника, багажник
Толщина листа
2 (мм)
Площадь листа
0.37 (м.кв.)
Размер листа
80x45 (см)
КМП
0.43
Металлизированный слой
Есть
Толщина металлизированного слоя
100 (мкм)
Количество слоев
2
Вес листа
1.26 (кг)
Вес
2.72 (кг/м2)
Основа
бутилкаучук
Тепловой пистолет
не нужен
Страна производитель
США

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Dynamat» в категории «Виброизоляция»
Показать все модели