Нет в наличии
1795 грн.
Наличные:
1795 грн
Безнал:
2154 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Видеорегистратор Miotex MT33DV, камера, фотоаппарат, Web-camera, диктофон, LCD дисплей

Автомобильный видео регистратор Miotex MT33DV-это компактный, высокоточный прибор, в надежном и прочном корпусе, он обеспечивает бесперебойную и качественную видеосъемку в любых условиях. Питание видеорегистратора осуществляется от аккумулятора автомобиля, достаточно подключить автомобильный видеорегистратор к гнезду прикуривателя. Установка видеорегистратора требует
Читать полностью

Відеорегістратор Miotex MT33DV, камера, фотоапарат, Web-camera, диктофон, LCD дисплей

Автомобільний відео реєстратор Miotex MT33DV- це компактний, високоточний прилад, у надійному та міцному корпусі, він забезпечує безперебійну та якісну відеозйомку в будь-яких умовах. Живлення відеореєстратора здійснюється від акумулятора автомобіля, достатньо підключити автомобільний відеореєстратор до гнізда прикурювача. Встановлення відеореєстратора вимагає мінімальних зусиль і затрат часу, досить вибрати місце для встановлення і закріпити пристрій на лобовому склі.
Основна функція MT33DV: автоматичний запис при включенні живлення, автоматичне збереження відео на карту пам'яті, автоматичний запис по циклу (при заповненні пам'яті - запис йде заново.
Основне призначення автовідеореєстратора MT33DV- запис поточної дорожньої ситуації. Тепер автовласникам не варто хвилюватися за свою безпеку на дорозі. Відеоматеріали, зняті приладом дозволяють встановити справжнього винуватця ДТП, вирішити різні спірні питання.


Авторегістратор MT33DV - це автомобільний відеореєстратор з дисплеєм, що відкидається. Наявність цього дисплея і вбудованої акумуляторної батареї є відмінними рисами даного автовідеорегістратора, що дозволяє оперативно ВІДРАЗУ і НА МІСЦІ переглядати записане авторегістратором відео. Автовідеорегістратор кріпиться на лобове скло за допомогою комплекті кронштейна-присоски. Прилад живиться від автомобільної бортової мережі за допомогою адаптера-прикурювача і від акумулятора. Пристрій не вимагає спеціальних навичок і просте в експлуатації та установці.
Автомобільний реєстратор MT33DV володіє всіма необхідними навігаційними кнопками і хорошими ергономічними властивостями. За допомогою кнопок можна вибирати і переглядати необхідний відеофрагмент, ту чи іншу подію.
РК LCD монітор вбудований у кришку, що відкидається (типу телефону «розкладушка»). У закритому положенні автовідеорегістратор набуває дуже компактний вигляд, завдяки чому його можна навіть залишати не знімаючи в автомобілі. У такому положенні він стає плоским і зовні нагадує мобільник.
Завдяки чудовій CMOS матриці і камері реєстратор для авто може записувати відео в трьох роздільчих здатностях: 640х480, 840х480 і 1280х720 пікселів, при цьому частота на всіх режимах 30 кадрів в секунду, причому на всі відеоролики накладається точний час і дата.


Крім відеозапису, автомобільний відеореєстратор MT33DV здійснює і аудіозапис, завдяки вбудованому високочутливому мікрофону. За бажанням автовласник може вибрати режим циклічного запису (записи по колу), коли при заповненні карти пам'яті, нове відео записується поверх старого. У такому варіанті на карту пам'яті записується велика кількість відео фрагментів, що створюють безперервний ланцюжок відеозапису. Фрагменти можуть бути двох, десяти і п'ятнадцятихвилинні. При відключенні функції циклічної запису, реєстратор записує всі відео одним фрагментом (файлом) і при повному заповненні карти пам'яті припиняє відеозапис. Як карт пам'яті в реєстраторові можуть бути використані SD і MMC карти об'ємом від 1 до 64 Гб .

Вбудована камера 1,3 МП. Висока роздільна здатність відеозйомки!
3 режими відеозапису:
1. WXGA: 1280 x 720 пікселів, 30 кадрів в сек.
2. WVGA: 840 х 480 пікселів, 30 кадрів в сек.
2. VGA: 640 х 480 пікселів, 30 кадрів в сек. Завдяки цьому користувач сам може регулювати вільне місце на карті пам'яті, зменшуючи або збільшуючи роздільну здатність.
Хороший кут огляду відеокамери - 120 градусів.
Вбудований РК-монітор. Дозволяє дивитися відзнятий матеріал відразу й на місці.
Вбудований високочутливий мікрофон. Наявність звуку теж може довести ту чи іншу подію.
Накладення дати і часу на відеозапис. На кожен відеоролик накладається точна дата і час, виправити які неможливо.
Різні варіанти тривалості відеороликів: Циклічна запис, з фрагментами по 2/10/15 хвилин. Тривалість фрагмента вибирається користувачем. При заповненні картки, запис не припиняється, а нові фрагменти роликів записуються поверх старих.
Запис на SD карту. Відео пишеться на мініатюрну карту SD, так як на відміну від жестнких дисків вони набагато краще стійкі до дрібних струсів і ударів. Підтримуваний обсяг SD карти від 1 до 32 Гб.
Живлення від бортової мережі автомобіля через прикурювач. Для того, щоб відеозапис почався, достатньо лише підключити пристрій до автоприкурювача.
Вбудована акумуляторна батарея для можливості ведення відеозапису в автономному режимі. Час відеозапису від батареї становить до 3 годин.

Комплектація
Відеореєстратор автомобільний MT33DV - 1 шт.
Кронштейн для кріплення на лобовому склі-1 шт.
Адаптер для живлення від прикурювача - 1 шт.
Інструкція з експлуатації - 1 шт.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
1280x720 (HD)
Корпус
откидной дисплей
Оснащение
-
Дополнительно
-
Тип крепления
присоска, не поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
есть
Диагональ экрана
2.5 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
1.3 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Пробовал и сравнивал RS Black box B9M, Falcon HD07, Miotex MT33DV, Gazer S510. Выбор пал на Falcon HD07, потому что для меня важнее всего было качество видео, в частности, разборчивость госномеров. Теперь подробнее: 1. Miotex MT33DV. Недорогой. Качество исполнения - не лучший Китай. Срабатывание кнопок нечеткое (щелкает, но не всегда срабатывает). “No name” – т.е. названия нет вообще нигде, вынул из коробки – обзови как хочешь. Инструкция на одном листике. Заявленного разрешения 1280х720 по факту и близко нет. Реально там максимум 640х480, но в целом качество видео чуть выше, чем у Gazer S510. В остальном это плохо выполненная копия Gazer S510. 2. Gazer S510. По цене - самый недорогой из перечисленных, но качество исполнения весьма неплохое. Китай, но хороший. Все функционирует четко, на корпусе – название, инструкция отличная. Но видео и звук - посредственные. Разрешение 640х480, но в целом качество видео заметно хуже, чем у RS Black box B9M с тем же разрешением. Из плюсов - экранчик и динамик для оперативного просмотра записей, автоматическое включение, отключаемый микрофон. 3. Falcon HD07. Из перечисленных средний по цене. Качество исполнения – не лучший Китай. У одного из двух образцов, даже при легком зажатии колесиком-фиксатором было невозможно включить запись. Срабатывание кнопок нечеткое, иногда девайс вообще зависает и приходится делать выкл-вкл. Еще минусы – неудобное громоздкое крепление, невозможность оперативного просмотра записей, нет автоматического включения записи, нет режима записи без звука. Кстати о самом звуке – качество очень даже неплохое… до момента запуска двигателя. После запуска (дизель, зажигания нет!) идет сильная помеха (повторилось на двух образцах Falcon HD07). Теперь о явных плюсах. Разрешение HD (1280х720) ощущается сразу. И хотя контрастность и четкость ниже чем у RS Black box B9M, благодаря высокому разрешению госномера можно рассмотреть даже на приличном удалении. Больше того, если скорость не очень большая, госномера видны на припаркованных и даже встречных машинах! Поэтому несмотря на все минусы, я выбрал Falcon HD07. Из других плюсов – съемный аккумулятор и формат записи MOV (не такой плотный, как МР4, но все же раза в полтора плотнее чем AVI на Miotex MT33DV и Gazer S510). 4. RS Black box B9M. Самый дорогой из перечисленных, но конструкция и качество исполнения просто СУПЕР. Маленький, полный автоматизм, все хорошо продумано, отличное удобное и миниатюрное крепление, GPS(!), прекрасный звук, контрастное четкое видео, спец.функции при ударе, формат записи (MP4) позволяет в несколько раз экономить место… но разрешение всего лишь 640х480 и для меня это все перечеркивает. Госномера видны только когда рядом. Кого такое видео устраивает - RS Black box B9M это лучший выбор. Правда есть еще два минуса. (1) Аккумулятора как такового нет, имеющийся позволяет только корректно закрыть файл, и (2) нет экранчика и динамика для оперативного просмотра записей.

    Виталий, 17.10.2011

Другие модели марки «Miotex» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели