Нет в наличии
1931 грн.
Наличные:
1931 грн
Безнал:
2317 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Видеорегистратор Miotex MT33DV, камера, фотоаппарат, Web-camera, диктофон, LCD дисплей

Автомобильный видео регистратор Miotex MT33DV-это компактный, высокоточный прибор, в надежном и прочном корпусе, он обеспечивает бесперебойную и качественную видеосъемку в любых условиях. Питание видеорегистратора осуществляется от аккумулятора автомобиля, достаточно подключить автомобильный видеорегистратор к гнезду прикуривателя. Установка видеорегистратора требует
Читать полностью

Відеорегістратор Miotex MT33DV, камера, фотоапарат, Web-camera, диктофон, LCD дисплей

Автомобільний відео реєстратор Miotex MT33DV- це компактний, високоточний прилад, у надійному та міцному корпусі, він забезпечує безперебійну та якісну відеозйомку в будь-яких умовах. Живлення відеореєстратора здійснюється від акумулятора автомобіля, достатньо підключити автомобільний відеореєстратор до гнізда прикурювача. Встановлення відеореєстратора вимагає мінімальних зусиль і затрат часу, досить вибрати місце для встановлення і закріпити пристрій на лобовому склі.
Основна функція MT33DV: автоматичний запис при включенні живлення, автоматичне збереження відео на карту пам'яті, автоматичний запис по циклу (при заповненні пам'яті - запис йде заново.
Основне призначення автовідеореєстратора MT33DV- запис поточної дорожньої ситуації. Тепер автовласникам не варто хвилюватися за свою безпеку на дорозі. Відеоматеріали, зняті приладом дозволяють встановити справжнього винуватця ДТП, вирішити різні спірні питання.


Авторегістратор MT33DV - це автомобільний відеореєстратор з дисплеєм, що відкидається. Наявність цього дисплея і вбудованої акумуляторної батареї є відмінними рисами даного автовідеорегістратора, що дозволяє оперативно ВІДРАЗУ і НА МІСЦІ переглядати записане авторегістратором відео. Автовідеорегістратор кріпиться на лобове скло за допомогою комплекті кронштейна-присоски. Прилад живиться від автомобільної бортової мережі за допомогою адаптера-прикурювача і від акумулятора. Пристрій не вимагає спеціальних навичок і просте в експлуатації та установці.
Автомобільний реєстратор MT33DV володіє всіма необхідними навігаційними кнопками і хорошими ергономічними властивостями. За допомогою кнопок можна вибирати і переглядати необхідний відеофрагмент, ту чи іншу подію.
РК LCD монітор вбудований у кришку, що відкидається (типу телефону «розкладушка»). У закритому положенні автовідеорегістратор набуває дуже компактний вигляд, завдяки чому його можна навіть залишати не знімаючи в автомобілі. У такому положенні він стає плоским і зовні нагадує мобільник.
Завдяки чудовій CMOS матриці і камері реєстратор для авто може записувати відео в трьох роздільчих здатностях: 640х480, 840х480 і 1280х720 пікселів, при цьому частота на всіх режимах 30 кадрів в секунду, причому на всі відеоролики накладається точний час і дата.


Крім відеозапису, автомобільний відеореєстратор MT33DV здійснює і аудіозапис, завдяки вбудованому високочутливому мікрофону. За бажанням автовласник може вибрати режим циклічного запису (записи по колу), коли при заповненні карти пам'яті, нове відео записується поверх старого. У такому варіанті на карту пам'яті записується велика кількість відео фрагментів, що створюють безперервний ланцюжок відеозапису. Фрагменти можуть бути двох, десяти і п'ятнадцятихвилинні. При відключенні функції циклічної запису, реєстратор записує всі відео одним фрагментом (файлом) і при повному заповненні карти пам'яті припиняє відеозапис. Як карт пам'яті в реєстраторові можуть бути використані SD і MMC карти об'ємом від 1 до 64 Гб .

Вбудована камера 1,3 МП. Висока роздільна здатність відеозйомки!
3 режими відеозапису:
1. WXGA: 1280 x 720 пікселів, 30 кадрів в сек.
2. WVGA: 840 х 480 пікселів, 30 кадрів в сек.
2. VGA: 640 х 480 пікселів, 30 кадрів в сек. Завдяки цьому користувач сам може регулювати вільне місце на карті пам'яті, зменшуючи або збільшуючи роздільну здатність.
Хороший кут огляду відеокамери - 120 градусів.
Вбудований РК-монітор. Дозволяє дивитися відзнятий матеріал відразу й на місці.
Вбудований високочутливий мікрофон. Наявність звуку теж може довести ту чи іншу подію.
Накладення дати і часу на відеозапис. На кожен відеоролик накладається точна дата і час, виправити які неможливо.
Різні варіанти тривалості відеороликів: Циклічна запис, з фрагментами по 2/10/15 хвилин. Тривалість фрагмента вибирається користувачем. При заповненні картки, запис не припиняється, а нові фрагменти роликів записуються поверх старих.
Запис на SD карту. Відео пишеться на мініатюрну карту SD, так як на відміну від жестнких дисків вони набагато краще стійкі до дрібних струсів і ударів. Підтримуваний обсяг SD карти від 1 до 32 Гб.
Живлення від бортової мережі автомобіля через прикурювач. Для того, щоб відеозапис почався, достатньо лише підключити пристрій до автоприкурювача.
Вбудована акумуляторна батарея для можливості ведення відеозапису в автономному режимі. Час відеозапису від батареї становить до 3 годин.

Комплектація
Відеореєстратор автомобільний MT33DV - 1 шт.
Кронштейн для кріплення на лобовому склі-1 шт.
Адаптер для живлення від прикурювача - 1 шт.
Інструкція з експлуатації - 1 шт.

Разрешение записи
1280x720 (HD)
Угол обзора
120
Тип крепления
не поворотное, присоска
Экран
есть
Диагональ экрана
2.5
Аккумулятор
встроенный
Тип карты памяти
SD
Максимальный объем карты памяти
32
Разрешение сенсора
1.3
Цвет
черный
Порты и разъемы
mini USB
Корпус
откидной дисплей
Тип
Универсальный
Страна производитель
Китай
Количество камер
1
Бренд
Miotex

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
    Виталий, 17.10.2011

    Пробовал и сравнивал RS Black box B9M, Falcon HD07, Miotex MT33DV, Gazer S510. Выбор пал на Falcon HD07, потому что для меня важнее всего было качество видео, в частности, разборчивость госномеров. Теперь подробнее: 1. Miotex MT33DV. Недорогой. Качество исполнения - не лучший Китай. Срабатывание кнопок нечеткое (щелкает, но не всегда срабатывает). “No name” – т.е. названия нет вообще нигде, вынул из коробки – обзови как хочешь. Инструкция на одном листике. Заявленного разрешения 1280х720 по факту и близко нет. Реально там максимум 640х480, но в целом качество видео чуть выше, чем у Gazer S510. В остальном это плохо выполненная копия Gazer S510. 2. Gazer S510. По цене - самый недорогой из перечисленных, но качество исполнения весьма неплохое. Китай, но хороший. Все функционирует четко, на корпусе – название, инструкция отличная. Но видео и звук - посредственные. Разрешение 640х480, но в целом качество видео заметно хуже, чем у RS Black box B9M с тем же разрешением. Из плюсов - экранчик и динамик для оперативного просмотра записей, автоматическое включение, отключаемый микрофон. 3. Falcon HD07. Из перечисленных средний по цене. Качество исполнения – не лучший Китай. У одного из двух образцов, даже при легком зажатии колесиком-фиксатором было невозможно включить запись. Срабатывание кнопок нечеткое, иногда девайс вообще зависает и приходится делать выкл-вкл. Еще минусы – неудобное громоздкое крепление, невозможность оперативного просмотра записей, нет автоматического включения записи, нет режима записи без звука. Кстати о самом звуке – качество очень даже неплохое… до момента запуска двигателя. После запуска (дизель, зажигания нет!) идет сильная помеха (повторилось на двух образцах Falcon HD07). Теперь о явных плюсах. Разрешение HD (1280х720) ощущается сразу. И хотя контрастность и четкость ниже чем у RS Black box B9M, благодаря высокому разрешению госномера можно рассмотреть даже на приличном удалении. Больше того, если скорость не очень большая, госномера видны на припаркованных и даже встречных машинах! Поэтому несмотря на все минусы, я выбрал Falcon HD07. Из других плюсов – съемный аккумулятор и формат записи MOV (не такой плотный, как МР4, но все же раза в полтора плотнее чем AVI на Miotex MT33DV и Gazer S510). 4. RS Black box B9M. Самый дорогой из перечисленных, но конструкция и качество исполнения просто СУПЕР. Маленький, полный автоматизм, все хорошо продумано, отличное удобное и миниатюрное крепление, GPS(!), прекрасный звук, контрастное четкое видео, спец.функции при ударе, формат записи (MP4) позволяет в несколько раз экономить место… но разрешение всего лишь 640х480 и для меня это все перечеркивает. Госномера видны только когда рядом. Кого такое видео устраивает - RS Black box B9M это лучший выбор. Правда есть еще два минуса. (1) Аккумулятора как такового нет, имеющийся позволяет только корректно закрыть файл, и (2) нет экранчика и динамика для оперативного просмотра записей.

  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Miotex» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели