Смазка Champion Lithium Complex Grease EP-2, 0.4кг


Есть в наличии
110 грн.
Наличные:
110 грн
Безнал:
132 грн
115 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад
відобразити українською
Технические параметры:

Champion Lithium Complex Grease EP-2, 0.4кг - Смазка пластичная

Комплексная литиевая смазка с присадками "Extreme Pressure" (экстремальные нагрузки) без графита специально разработана для смазывания роликоподшипников в автомобилях. Отлично подходит для использования с обычными литиевыми смазками, но выдерживает температуры, которые постоянно превышают 160 °C (макс. 225 °C), обеспечивая эффективное смазывание. Благодаря превосходной
Читать полностью
Технічні параметри:

Champion Lithium Complex Grease EP-2, 0.4кг - Мастило пластична

Комплексна літієва змазка з присадками "Extreme Pressure" (екстремальні навантаження) без графіту спеціально розроблена для змащування роликопідшипників в автомобілях. Дуже добре підходить для використання з звичайними літієвими мастилами, але витримує температури, які постійно перевищують 160 ° C (макс. 225 ° C), забезпечуючи ефективне змазування. Завдяки чудовій стійкості до окислення, антикорозійного захисту та можливості працювати з великим питомим тиском дана мастило може в більшості випадків з легкістю замінити мастила на основі бентоніту. Її характеристики роботи з великим питомим тиском забезпечують стійкість до ударних навантажень. Чудова перекачування навіть при низьких температурах дозволяє використовувати мастило в розподільних механізмах. Крім того, мастило забезпечує регулярний потік в найтонших трубках автоматичних мастильних систем. Антикорозійні присадки ефективно захищають металеві поверхні.

ЗАСТОСУВАННЯ
Дана мастило підходить для використання як в промисловому обладнанні, так і в автомобілях. Властивості продукту роблять його вибором номер один для різних застосувань підшипників, включаючи умови з дуже важкими навантаженнями, вібраціями і стрибками температури до 180 ° C. Діапазон температур від -30 ° C до +140 ° C, макс. +180 ° C.

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Це мастило має чудові характеристики роботи з екстремальними навантаженнями, а також витримує високі температури і ударні навантаження. Спеціальний склад гарантує необхідне змазування і надійний захист металевих поверхонь.

РІВЕНЬ СПЕЦИФІКАЦІЇ
DIN: 51502
DIN: KP2.5N-30
ISO: 12924
ISO: L-XC (F) DIB2.5

Применение
высокотемпературная, для приводов и систем
Упаковка
туба для пистолета
Основа
литиевая
Вес
0.4
Бренд
Champion

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Champion» в категории «Смазка»
Показать все модели