Гаечный ключ EXPERT E111102


Заканчивается
4096 грн.
Наличные:
4096 грн
Безнал:
4916 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Expert E111102 - Набор ключей

Набор Expert E111102 состоит из 12-ти комбинированных ключей с трещотками и шарнирами для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещотки в накидной головке. Данная опция помогает сэкономить время и оптимизировать рабочий процесс. Храповой механизм каждой трещотки оснащен 72 зубцами с углом до следующего щелчка всего 5 градусов, это
Читать полностью
Технічні параметри:

Expert E111102 - Набор ключей

Набір Expert E111102 складається з 12-ти комбінованих ключів з тріскачками і шарнірами для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачки в накидной голівці. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Храповий механізм кожної тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. У зв'язку з тим, що зубці тріскачки дуже дрібні, не рекомендується використовувати накидні головки під навантаженням або для зриву закислого кріплення.
OGV профіль накидних головок забезпечує ефективну передачу зусилля на кріплення. OGV профіль являє собою особливу криву, яка контактує з гайкою по всій поверхні, а не по кутах, на відміну від стандартного профілю.
Поворотний шарнірний механізм дозволяє працювати під кутом до 180 градусів і діставати кріплення в місцях з обмеженим доступом.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Размер
9, 8, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10
Особенность исполнения
улучшенный профиль, с трещоткой

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели