Нет в наличии
22600 грн.
Наличные:
22600 грн
Безнал:
27122 грн
33881 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Clarion HX-D2 - Головное устройство, CD-тюнер

Типоразмер: DIN
Тип привода: CD
Поддерживаемые аудиоформаты: CD-DA
DAC: 24-битный, Burr-Brown PCM1792, 48/96 кГц
DSP: 8-канальный, 24-бит / 96 кГц, Asahi Kasei Microdevices (AKM)
Регулировка громкости: Прецизионная аналоговая с цифровым управлением, Burr-Brown PGA2310UA
Кроссовер: до 4 настраиваемых полос, 6/12/18 дБ/окт
Эквалайзер: Параметрический 5-полосный
Временные задержки:
Читать полностью

Clarion HX-D2 - Головний пристрій, CD-тюнер

Типорозмір: DIN
Тип приводу: CD
Підтримувані аудіоформати: CD-DA
DAC: 24-бітний, Burr-Brown PCM1792, 48/96 кГц
DSP: 8-канальний, 24-біт/96 кГц, Asahi Kasei Microdevices (AKM)
Регулювання гучністю: прецизійне аналогове з цифровим керуванням, Burr-Brown PGA2310UA
Кросовер: до 4 настроюваних смуг, 6/12/18 дБ/окт
Еквалайзер: параметричний 5-смуговий
Тимчасові затримки: 0 ... 512,4 см з кроком 0,7 см для кожного з 8 каналів
Тюнер: 18 FM, 6 СХ/ДХ
Число аналогових аудіовиходів: 4 пари, 4/8 В (в залежності від обраного режиму)
Число аналогових аудіовходів: 2 пари
Число цифрових аудіовходів/виходів: 1 (in/out в залежності від обраного режиму)
Керування додатковими джерелами: CD-чейнджер, TV-тюнер (інтерфейс CeNET)
Пульт ДК: включено в комплектацію
Інтеграція зі штатними кнопками керування аудіосистемою: не підтримується

Це флагман джерел звучання Clarion та світової аудіотехніки. Багато фахівців визнають пристрій HX-D2 найкращим серед сучасних автомобільних CD-джерел. Це прямий спадкоємець легендарних моделей головних пристроїв Clarion – завдяки яким склалася висока репутація компанії-виробника серед найвимогливіших любителів чудового звучання. HX-D2 розрахований на використання в аудіосистемах топ-класу із зовнішніми підсилювачами потужності; вбудований підсилювач відсутній. Концепція цього джерела повністю підпорядкована одній головній меті – досягненню найкращої можливої якості звучання. Тут немає підтримки MP3, iPod, USB, Bluetooth та іншого звичного масового сектору функцій. Замість цього можна виявити радикально інакшу схемотехніку та конструктивні прийоми, властиві лише аудіотехніці з високою якістю. CD-тюнер виконаний в обмідненому корпусі з незнімною лицьовою панеллю, двополярний (+/- 15 В) блок живлення розміщено у виносному корпусі. Використані комплектуючі від найкращих компаній-виробників із бездоганною репутацією. За цифро-аналогове перетворення відповідає 24-бітний ЦАП (DAC) Burr-Brown PCM1792 серії Highest Performance (співвідношення сигнал/шум 132 дБ). Високоточне регулювання гучності здійснюється аналоговим контролером із цифровим керуванням Burr-Brown PGA2310, добре відомим за попередніми моделями high end аудіотехніки домашнього і професійного застосування.


Пропонуючи найкращу вихідну якість звучання, HX-D2 має також прекрасний функціонал для його налаштування в залежності від потреб аудіосистеми. В оснащення входить 8-канальний DSP-аудіопроцесор найвищого класу, можливості якого дозволяють побудувати будь-яку складну по конфігурації аудіосистему з роздільним посиленням каналів. Доступні 4-смуговий (бас/мідбас/СЧ/ВЧ) кросовер, потужний параметричний еквалайзер, схема часових затримок для кожного каналу з широким доступним діапазоном і малим кроком налаштування. Різниця в рівні сигналу між різними групами каналів на виході може досягати +/- 12 дБ. Напруга сигналу на лінійних виходах може становити 4 В або 8 В (максимально) для найкращого співвідношення сигнал/шум. Більш того, можна скористатися можливостями вбудованого DAC і DSP HX-D2 при роботі із зовнішніми джерелами звучання. Передбачені аудіовходи для двох незалежних джерел. Також можна скористатися цифровим аудіороз»ємом, який в залежності від обраного режиму може працювати як на вхід, так і на вихід. Якщо від головного пристрою потрібно лише чисте звучання, то для скорочення шляху аудіосигналу вбудований DSP-процесор можна відключити (режим Direct).


Високий клас пристрою видно також в дизайні лицьовій панелі – її вишуканий стиль з добре помітними "родинними рисами" підкреслює найвищий статус будь-інсталяції. Для додаткової зручності користувача в комплектацію включено пульт ДК. Вже кілька років, відколи він з’явився на ринку, HX-D2 носить статус першого кандидата на роль джерела звучання справді безкомпромісної аудіосистеми. HX-D2У часто можна знайти у змішаних автомобільних системах, де потрібне не лише відтворення музики, але й мультимедійні та навігаційні можливості.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Скажіть будь-ласка!!!Чи є можливість підключення до нього ченджера чи інших додаткових пристроїв????

    Андрій, 12.03.2015

    Да, есть

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Clarion» в категории «Автомагнитола»
Показать все модели