Заканчивается
3803 грн.
Наличные:
3803 грн
Безнал:
4564 грн
Приватбанк:
4185 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
Склад (удалённо)
відобразити українською
Технические параметры:

DLS MC6.2 - Автоакустика
Это 2-полосная компонентная акустическая система, используется для фронта и воспроизводит весь спектр частот для формирования правильной сцены с хорошим качеством. С номинальной мощностью RMS 80 Вт, с максимальной мощностью 100 Вт. Номинальное электрическое сопротивление звуковой катушки 4 Ом, это необходимо учитывать при согласовании усилителя и нагрузки динамика. Диапазон частот от 35 до 4000 Гц и чувствительность 89
Читать полностью
Технічні параметри:

DLS MC6.2 - Автоакустика
Це 2-смугова компонентна акустична система, використовується для фронту і відтворює весь спектр частот для формування правильної сцени з гарною якістю. З номінальною потужністю RMS 80 Вт, з максимальною потужністю 100 Вт. Номінальна електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Діапазон частот від 35 до 4000 Гц і чутливість 89 дБ. Поділ смуг здійснюється за допомогою кросовера, він виділяє з звукового сигналу певну смугу, призначену конкретному випромінювача, не допустивши потрапляння на нього «зайвих» частот. Характеристики кросовера 4500 Гц, 12 дБ/окт.
 Динаміки низькочастотні (НЧ), із залізною штампування кошиком, яка має круглу форму з типорозміром 16.5 см, це 6.5 дюймів, монтажна глибина 67 мм і стійка до виникнення резонансу. Магніт, діаметром 100 мм, захищений пилозахисним ковпачком, він запобігає від попадання пилу і вологи в магнітний зазор. Дифузор динаміка зі скловолокна, чорного кольору, відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею, він підвішений і відцентровано за допомогою гумового підвісу.
Динаміки високочастотні (ВЧ), типорозміром 2.5 см, це 1 дюйм, монтажна глибина 20 мм, це дозволяє розміщувати їх в штатних місцях більшості автомобілів. Це купольні твітери, з дифузором з шовку, забезпечують низький резонанс і вражаючий звук.
Комплект даної системи складається з двох динаміків НЧ, двох твитеров, два кросовера, необхідних кріплень і інструкції.

Тип
Компонентная
Количество полос
2
Размер
6-6.5" (16-17см)
Исполнение
круглые
Номинальная мощность RMS
80 (Вт)
Сопротивление
4+4 (Ом)
Защитные сетки
есть
Материал диффузора
кевлар
Чувствительность
87 (дБ)
Корзина динамика
штампованная
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
67 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «DLS» в категории «Автоакустика»
Показать все модели