Нет в наличии
4375 грн.
Наличные:
4375 грн
Безнал:
5250 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

DLS MC6.2 - Автоакустика
Это 2-полосная компонентная акустическая система, используется для фронта и воспроизводит весь спектр частот для формирования правильной сцены с хорошим качеством. С номинальной мощностью RMS 80 Вт, с максимальной мощностью 100 Вт. Номинальное электрическое сопротивление звуковой катушки 4 Ом, это необходимо учитывать при согласовании усилителя и нагрузки динамика. Диапазон частот от 35 до 4000 Гц и чувствительность 89
Читать полностью
Технічні параметри:

DLS MC6.2 - Автоакустика
Це 2-смугова компонентна акустична система, використовується для фронту і відтворює весь спектр частот для формування правильної сцени з гарною якістю. З номінальною потужністю RMS 80 Вт, з максимальною потужністю 100 Вт. Номінальна електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Діапазон частот від 35 до 4000 Гц і чутливість 89 дБ. Поділ смуг здійснюється за допомогою кросовера, він виділяє з звукового сигналу певну смугу, призначену конкретному випромінювача, не допустивши потрапляння на нього «зайвих» частот. Характеристики кросовера 4500 Гц, 12 дБ/окт.
 Динаміки низькочастотні (НЧ), із залізною штампування кошиком, яка має круглу форму з типорозміром 16.5 см, це 6.5 дюймів, монтажна глибина 67 мм і стійка до виникнення резонансу. Магніт, діаметром 100 мм, захищений пилозахисним ковпачком, він запобігає від попадання пилу і вологи в магнітний зазор. Дифузор динаміка зі скловолокна, чорного кольору, відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею, він підвішений і відцентровано за допомогою гумового підвісу.
Динаміки високочастотні (ВЧ), типорозміром 2.5 см, це 1 дюйм, монтажна глибина 20 мм, це дозволяє розміщувати їх в штатних місцях більшості автомобілів. Це купольні твітери, з дифузором з шовку, забезпечують низький резонанс і вражаючий звук.
Комплект даної системи складається з двох динаміків НЧ, двох твитеров, два кросовера, необхідних кріплень і інструкції.

Защитные сетки
есть
Тип
Компонентная
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Материал диффузора
кевлар
Цвет диффузора
черный
Количество полос
2
Монтажная глубина
67
Размер
6-6.5" (16-17см)
Номинальная мощность RMS
80
Чувствительность
87
Сопротивление
4
Бренд
DLS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «DLS» в категории «Автоакустика»
Показать все модели