Гаечный ключ EXPERT E117744


Заканчивается
1128 грн.
Наличные:
1128 грн
Безнал:
1354 грн
Приватбанк:
1237 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Expert E117744 - Набор ключей

Набор Expert E117744 состоит из 9-ти комбинированных ключей для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Конструкция каждого ключа включает две головки, рожковую и накидную, благодаря чему компенсируются недостатки каждой из них по отдельности. Накидная головка имеет кольцевидную замкнутую форму, которая обладает высокой жесткостью и хорошо справляется с сильно затянутыми
Читать полностью
Технічні параметри:

Expert E117744 - Набір ключів

Набір Expert E117744 складається з 16-ти комбінованих ключів для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Конструкція кожного ключа включає дві головки, ріжкову і накидну, завдяки чому компенсуються недоліки кожної з них окремо. Накидна головка має кольцевидную замкнуту форму, яка володіє високою жорсткістю і добре справляється з сильно затягнутими і заржавілими різьбовими з'єднаннями. Профіль OGV оптимізує контакт поверхні з гайкою попережаючи пошкодження граней. Саме накидну головку рекомендується використовувати при зриві або остаточно затягуванні кріплення, так як вона здатна забезпечити високий крутний момент. Для проміжного відкручування / закручування підійде ріжкова головка, вона також добре справляється з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Дванадцятигранний профіль накидних головок забезпечує роботу як з 6-ти, так і з 12-гранями кріпильними елементами. Також такий профіль легше і швидше надаватися на 6-гранний кріплення, що зручно при роботі в труднодоступних місцях.
Накидна головка розгорнута до осі під кутом 75 градусів, що забезпечує можливість працювати з болтами і гайками, розташованими в близькому сусідстві з іншими кріпленнями або деталями.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи. Всі ключі відповідають стандартам ISO 691 - ISO 1711-1 - ISO 3318 - ISO 7738 - DIN 3113.
Набір поставляється в коробці, вага набору 840 грам.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
9
Размер
8, 19, 17, 15, 14, 13, 11, 10, 9
Особенность исполнения
улучшенный профиль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели