Гаечный ключ EXPERT E111107


Заканчивается
1968 грн.
Наличные:
1968 грн
Безнал:
2362 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Expert E111107 - Набор ключей

Набор Expert E111107 состоит из 7-ми комбинированных ключей с трещотками для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещотки в накидной головке. Данная опция помогает сэкономить время и оптимизировать рабочий процесс. Храповой механизм каждой трещотки оснащен 72 зубцами с углом до следующего щелчка всего 5 градусов, это дает
Читать полностью
Технічні параметри:

Expert E111107 - Набір ключів

Набір Expert E111107 складається з 7-ми комбінованих ключів з тріскачками для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачки в накидной голівці. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Храповий механізм кожної тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. У зв'язку з тим, що зубці тріскачки дуже дрібні, не рекомендується використовувати накидні головки під навантаженням або для зриву закислого кріплення.
OGV профіль накидних головок забезпечує ефективну передачу зусилля на кріплення. OGV профіль являє собою особливу криву, яка контактує з гайкою по всій поверхні, а не по кутах, на відміну від стандартного профілю.
Ключі виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А хромоване покриття ключа забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструменту після роботи.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні. Вага набору 1590 г.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
7
Размер
8, 19, 17, 14, 12, 10
Особенность исполнения
улучшенный профиль, с трещоткой

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели