Полироль пластика TURTLE WAX FG7706 GL DRY TOUCH 300ml CS06


Нет в наличии
186 грн.
Наличные:
186 грн
Безнал:
233 грн
247 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Turtle Wax FG7706 GL DRY TOUCH 300ml CS06 - Сухой блеск

Объем: 300мл
Форма: спрей

Dry Touch от Turtle Wax активно очищает, придает блеск и защищает все внешние и внутренние виниловые, резиновые, пластиковые и кожаные поверхности автомобиля. Быстросохнущая, не оставляющая жирного налета формула «Сухой блеск» позволяет моментально получить чистую поверхность с естественным блеском. Идеально подходит для панели приборов,
Читать полностью
Технічні параметри:

Turtle Wax FG7706 GL DRY TOUCH 300ml CS06 - Сухий блиск

Обсяг: 300мл
Форма: спрей

Dry Touch від Turtle Wax активно очищає, надає блиск і захищає все зовнішні і внутрішні вінілові, гумові, пластикові і шкіряні поверхні автомобіля. Швидковисихаюча, яка не залишає жирного нальоту формула «Сухий блиск» дозволяє миттєво отримати чисту поверхню з природним блиском. Ідеально підходить для панелі приладів, вінілової і шкіряної оббивки інтер'єру, боковин шин, бамперів і молдингів. «Сухий блиск» повертає поверхні первісний колір і блиск. «Сухий блиск» захищає від сонячних променів і несприятливих погодних умов, запобігаючи вигоряння і розтріскування. «Сухий блиск» володіє антистатичним дією, відштовхує пил і бруд.

Застосування:
1. Добре струсіть флакон.
2. Розпорошите препарат на поверхню. На невеликі ділянки, а також на ділянки в безпосередній близькості від стекол нанесіть за допомогою тканини.
3. Ретельно втирайте в поверхню і дайте препарату вбратися протягом 1-2 хвилин.
4. Розполіруйте до блиску чистою сухою тканиною.

Поради виробника:
сильно забруднені поверхні попередньо очистіть Tream Clean або вимийте. Не використовуйте на стеклах, лакофарбовому покритті, тканинній оббивці, а також на гумових килимках, рульовому колесі, рукоятках управління - усюди, де небажано створення слизькій поверхні. При попаданні негайно видалити нерозведеним автошампунем. На пористих поверхнях, наприклад на боковинах шин, рекомендується повторна обробка. Берегти від замерзання.

Объем
300 (мл)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль пластика»
Показать все модели