Полироль TURTLE WAX FG7625 GL FRESH SHINE 500ml NEW CAR CS06


Нет в наличии
172 грн.
Наличные:
172 грн
Безнал:
206 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Turtle Wax FG7625 GL FRESH SHINE 500ml NEW CAR CS06 - Полироль

Объем: 500 мл
Совмещает быстродействующий полироль для панели приборов с освежителем воздуха продленного действия. Fresh Shine возвращает первоначальный блеск всем пластмассовым, виниловым и резиновым элементам отделки салона автомобиля, создавая на поверхности стойкий антистатический слой, отталкивающий пыль и грязь. Полироль позволяет также создать матовое покрытие.
Читать полностью
Технічні параметри:

Turtle Wax FG7625 GL FRESH SHINE 500ml NEW CAR CS06 - Поліроль

Обсяг: 500 мл
Поєднує швидкодіючий поліроль для панелі приладів з освіжувачем повітря продовженого дії. Fresh Shine повертає первісний блиск всім пластмасовим, вініловим і гумовим елементам оздоблення салону автомобіля, створюючи на поверхні стійкий антистатичний шар, відштовхуючий пил і бруд. Поліроль дозволяє також створити матове покриття. Завдяки унікальній технології порційного вивільнення ароматизатора, Fresh Shine залишає в салоні автомобіля приємний свіжий запах, який зберігається до 8 днів. Fresh Shine випускається з ароматами ванілі, полуниці, лимона, гірської свіжості, нового авто і шкіри.

Застосування:
1. Добре струсіть флакон.
2. Рівномірно нанесіть поліроль на поверхню. Дайте підсохнути протягом 30 секунд. Легко розполіруйте м'якою чистою тканиною.
3. На невеликі ділянки, а також на ділянки в безпосередній близькості від стекол наносите поліроль за допомогою тканини.
4. Для створення матової поверхні злегка протріть деталь вологою тканиною після виконання п.п.1-3.

Попередження:
не використовувати на рульовому колесі, рукоятках управління, педалях, сидіннях і т. п. - усюди, де небажано. Вогненебезпечно. Балон під тиском. Берегти від прямих сонячних променів і температури вище 50ºС. Чи не протикати та не спалювати балон навіть після використання. Не розпиляти на відкритий вогонь і розпечені поверхні. Берегти від дітей. Не вдихати. Використовувати в добре провітрюваних місцях. Використовувати найдальше від джерела загорання - не курити поблизу!

Бренд
TURTLE WAX

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели