Нет в наличии
255 грн.
Наличные:
255 грн
Безнал:
306 грн
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E160303 - Отвертка усиленная

Отвертка усиленная E160303 от именитого европейского бренда EXPERT. Производитель появился на свет в результате слияния четырёх известных европейских компаний: французской BOST, британской BRITOOL, итальянской PASTORINO, и чешской TONA. EXPERT является дочерним брендом популярного американского производителя STANLEY. Страна производитель – Франция.
Тип шлица – PHILLIPS. Размерный номер – PH4. Длина
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E160303 - Викрутка посилена

Викрутка посилена E160303 від іменитого європейського бренду EXPERT. Виробник з'явився на світ в результаті злиття чотирьох відомих європейських компаній: французької BOST, британської BRITOOL, італійської PASTORINO, і чеської TONA. EXPERT є дочірнім брендом популярного американського виробника STANLEY. Країна виробник - Франція.
Тип шліца - PHILLIPS. Розмірний номер - PH4. Довжина леза - 200 мм. Загальна довжина інструменту - 316 мм. Вага - 254 грами.
Дана модель, як і всі викрутки, є різновидом ручного інструменту, що використовується по відношенню до кріпленням (шурупи, гвинти, саморізи). Викрутка E160303 є посиленим інструментом. Призначена для роботи з великими кріпленнями одного з найбільш часто зустрічаються хрестоподібних шліців. Найбільш актуальна для застосування на станціях технічного обслуговування автомобілів, в автомайстеренях і автосервісах. Особливою перевагою моделі є шестигранна втулка, приварена до основи стрижня. За допомогою розвідного ріжкового ключа, можна збільшити крутний момент викрутки, для загвинчування або відгвинчування самих непітдатливих кріпильних елементів.
Лезо виготовлено з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал має високу міцність в порівнянні з іншими металами, досить гнучкий і стійкий до відколів, механічних пошкоджень. Рукоять двокомпонентна - пластик + гума. Пластик надає жорсткості всієї конструкції, в той час як гума збільшує зчеплення між долонею і викруткою.
Виготовлена ​​у відповідності зі стандартами ISO 8764-1 і ISO 8764-2. Відмінний вибір для професіоналів.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
крест

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели