Нет в наличии
212 грн.
Наличные:
212 грн
Безнал:
254 грн
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E160203 - Отвертка усиленная

Отвертка E160203 от известного европейского бренда EXPERT. Производитель появился на свет в результате слияния четырёх известных европейских компаний: французской BOST, британской BRITOOL, итальянской PASTORINO, и чешской TONA. EXPERT является дочерним брендом популярного американского производителя STANLEY. Ширина наконечника лезвия – 8 мм. Длина лезвия – 175 мм. Общая длина – 266 мм. Вес – 150 грамм.
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E160203 - Викрутка посилена

Викрутка E160203 від відомого європейського бренду EXPERT. Виробник з'явився на світ в результаті злиття чотирьох відомих європейських компаній: французької BOST, британської BRITOOL, італійської PASTORINO, і чеської TONA. EXPERT є дочірнім брендом популярного американського виробника STANLEY. Ширина накінечника леза - 8 мм. Довжина леза - 175 мм. Загальна довжина - 266 мм. Вага - 150 грам.
Викрутка є однією з найбільш поширених різновидів ручного інструменту. Використовуються по відношенню до різьбових кріпильних елементів, які мають на капелюшку плоске шлицевое поглиблення відповідного розміру. Даний інструмент не має конкретної сфери застосування, так як використовується практично у всіх сферах життєдіяльності. Починаючи з високотехнологічних виробництв, станцій технічного обслуговування автомобілів, майстерень по ремонту різної техніки і закінчуючи кожним будинком. Плоский шліц найдавніший з усіх представлених на даний момент. Кріпленнями такого типу укомплектовано величезна кількість виробів.
Особливістю даної моделі є спеціальний виступ шестигранного перетину біля основи леза. До нього застосовуються ріжкові ключі відповідного розміру, для посилення крутного моменту. Що дозволяє закрутити або викрутити кріплення що непітдаються. Завдяки значній довжині, інструмент здатний працювати в важкодоступних, віддалених місцях.
Лезо має круглий перетин. Виготовляється з хромованадіевої стали. Сплав має відмінну міцність, гнучкістю. Стікий до згубного впливу корозії, сколів і різних механічних пошкоджень. На фінальному етапі виробництва, на стрижень наноситься шар хрому, що не тільки надає інструменту приємний естетичний вигляд, але і дає йому додатковий захист від корозії.
Рукоять виготовлена ​​з двокомпонентного матеріалу. Покриття з гуми збільшує зчеплення між рукояткою інструменту і долонею оператора.
Для більшої зручності, на рукоять завдано шліцьовій номер.
E160203 виготовлена ​​відповідно до стандартів - ISO 2380-1 і ISO 2380-2.

Тип
Отвертка
Конструкция
стандартные
Наконечник
плоский (SLOTTED)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Отвертка»
Показать все модели