Моторное масло Cepsa XTAR 5W20 HYBRID 5л 5139530


Нет в наличии
1013 грн.
Наличные:
1013 грн
Безнал:
1216 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Cepsa XTAR 5W20 HYBRID 5л - Моторное масло

Объем: 5л
Класс вязкости по SAE: 5W20
Состав: Синтетика

Спецификации:
ACEA А1/В1-12
FORD WSS-M2C925-B

Свойства
XTAR 5W20 HYBRID сочетает в себе новейшую технологию в модификации трения типа «Moly trimer», помогая снижать потерю энергии, производимой трением металлических частей двигателя, с большей эффективностью, чем традиционные «Moly dimer», увеличивая
Читать полностью
Технічні параметри:

Cepsa XTAR 5W20 HYBRID 5л - Моторне мастило

Обсяг: 5л
Клас в'язкості по SAE: 5W20
Склад: Синтетика

Специфікації:
ACEA А1/В1-12
FORD WSS-M2C925-B

Властивості
XTAR 5W20 HYBRID поєднує в собі новітню технологію в модифікації тертя типу «Moly trimer», допомагаючи знижувати втрату енергії, виробленої тертям металевих частин двигуна, з більшою ефективністю, ніж традиційні «Moly dimer», збільшуючи економію палива (забезпечує майже на 18% * більшу економію палива, ніж масло SAE 5W30 типу ECO), дозволяючи таким чином знизити викиди вуглекислого газу.
XTAR 5W20 HYBRID містить протизносні присадки останнього покоління, що забезпечують чудовий захист двигуна, що підтвердилося в ході найвимогливіших тестів на знос виробників бензинового і дизельного двигунів (Porsche, Opel, VW, BMW і Daimler).
Нові миючі присадки на основі магнію дозволяють отримати високий рівень чистоти і захисту двигуна від кислотних і забруднюючих агентів протягом усього періоду корисного використання масла і мінімізують вплив забруднюючих речовин біопалива, розчинених в маслі.
Має низьку в'язкість в умовах високих температур і швидкостях зсуву HTHS> 2,6 і 3,5cSt).

Застосування
Придатне для двигунів гібридних транспортних засобів і з системою Пуск / Зупинка, за своєю специфікою вимагають масел з дуже низькою антифрикционной опірністю і високою плинністю.
Завдяки низькій в'язкості може бути використано для роботи в умовах екстремальних температур, в яких звичайні масла не працюють, і має чудову ступінь плинності при низьких температурах, полегшуючи пуск двигуна, і високий рівень захисту від зносу при високих температурах, що робить його особливо вигідним для використання в містах і передмістях з їх частими зупинками і пусками.
Особливо рекомендовано транспортним засобам групи Ford (Ford, Jaguar і Land / Range Rover), що вимагає масло з допуском WSS-M2C-925B.

Тип
Синтетическое
Вязкость SAE
5W-20
Объем
5 (л)
Двигатель
дизельный, бензиновый
По типу применения
легковые авто
Классификация ACEA
A1/B1
Допуск Ford, Aston Martin, Jaguar, Land Rover
WSS M2C 925B
Производство
Испания

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Cepsa» в категории «Моторное масло»
Показать все модели