Есть в наличии
891 грн.
Наличные:
891 грн
Безнал:
1069 грн
Кредит ПУМБ:
940 грн. Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Falcon HD62-LCD - видеорегистратор


Видеорегистратор FALCON HD62-LCD модель 2016 года, корпус устройства чуть больше спичечного коробка и он не займет много места на лобовом стекле вашего автомобиля.
На борту FALCON HD62-LCD расположился цветной дисплей для просмотра видео, широкоугольная 3.0 Мп камера, встроенный аккумулятор для автономной работы и микрофон для записи звука в салоне автомобиля.

Детектор движения в
Читать полностью
Технічні параметри:

Falcon HD62-LCD - відеореєстратор

Відеореєстратор FALCON HD62-LCD модель 2016 року, корпус пристрою трохи більше сірникової коробки і він не займе багато місця на лобовому склі вашого автомобіля.
На борту FALCON HD62-LCD розташувався кольоровий дисплей для перегляду відео, ширококутова 3.0 Мп камера, вбудований акумулятор для автономної роботи і мікрофон для запису звуку в салоні автомобіля.

Детектор руху в відеореєстраторові дуже стане в нагоді на парковці і тривалої стоянці

Відеореєстратори потихеньку обростають різними додатковими функціями, одна з таких корисних фішок - детектор руху. Відразу потрібно сказати, що ця функція працює тільки під час стоянки або зупинки автомобіля, так званий «паркувальний режим», під час руху вона марна. Як працює детектор руху в відеореєстраторові? Дуже просто. Наприклад, Ви поставили автомобіль на стоянку і включили детектор руху. Реєстратор в цьому режимі не записує відео, але картинка, яка надходить з матриці через об'єктив, постійно обробляється процесором. Якщо перед об'єктивом нічого не відбувається, значить, картинка статична і оцифрований відеосигнал запам'ятовується процесором як зразок. Будь-який рух в кадрі - людина повз пройшов, або кішка по капоту проскочила, відразу ж розпізнається детектором як рух і подається команда на відеозапис. Це набагато зручніше, ніж постійна відеозапис, з кількох причин.

По-перше, в пам'яті флеш карти будуть тільки дійсно важливі кадри і залишиться багато вільного місця.
По-друге, короткі відеоролики легко переглянути на предмет того, що відбувалося навколо вашої машини під час стоянки, інакше довелося б переглядати багатогодинне відео, щоб знайти дійсно важливі моменти.

Комплектація
Пристрій Falcon HD62-LCD
Зарядний пристрій 12V
Кріплення
USB шнур для підключення до комп'ютера
Інструкція

Разрешение записи
Full HD 1080p-1920x1080
Угол обзора
120
Тип
Универсальный
Корпус
мини
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
1
Экран
Есть
Диагональ экрана
1.5 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
microSD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
Черный
Разрешение сенсора
3 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    На третий день обнаружил что он записывает то два,то три раза по 33секунды в день.Цикл запись тоже не работает.Завтра поеду в магазин менять.Одним словом ....ня

    Феликс, 25.09.2016

Другие модели марки «Falcon» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели