Есть в наличии
957 грн.
Наличные:
957 грн
Безнал:
1148 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Falcon HD62-LCD - видеорегистратор


Видеорегистратор FALCON HD62-LCD модель 2016 года, корпус устройства чуть больше спичечного коробка и он не займет много места на лобовом стекле вашего автомобиля.
На борту FALCON HD62-LCD расположился цветной дисплей для просмотра видео, широкоугольная 3.0 Мп камера, встроенный аккумулятор для автономной работы и микрофон для записи звука в салоне автомобиля.

Детектор движения в
Читать полностью
Технічні параметри:

Falcon HD62-LCD - відеореєстратор

Відеореєстратор FALCON HD62-LCD модель 2016 року, корпус пристрою трохи більше сірникової коробки і він не займе багато місця на лобовому склі вашого автомобіля.
На борту FALCON HD62-LCD розташувався кольоровий дисплей для перегляду відео, ширококутова 3.0 Мп камера, вбудований акумулятор для автономної роботи і мікрофон для запису звуку в салоні автомобіля.

Детектор руху в відеореєстраторові дуже стане в нагоді на парковці і тривалої стоянці

Відеореєстратори потихеньку обростають різними додатковими функціями, одна з таких корисних фішок - детектор руху. Відразу потрібно сказати, що ця функція працює тільки під час стоянки або зупинки автомобіля, так званий «паркувальний режим», під час руху вона марна. Як працює детектор руху в відеореєстраторові? Дуже просто. Наприклад, Ви поставили автомобіль на стоянку і включили детектор руху. Реєстратор в цьому режимі не записує відео, але картинка, яка надходить з матриці через об'єктив, постійно обробляється процесором. Якщо перед об'єктивом нічого не відбувається, значить, картинка статична і оцифрований відеосигнал запам'ятовується процесором як зразок. Будь-який рух в кадрі - людина повз пройшов, або кішка по капоту проскочила, відразу ж розпізнається детектором як рух і подається команда на відеозапис. Це набагато зручніше, ніж постійна відеозапис, з кількох причин.

По-перше, в пам'яті флеш карти будуть тільки дійсно важливі кадри і залишиться багато вільного місця.
По-друге, короткі відеоролики легко переглянути на предмет того, що відбувалося навколо вашої машини під час стоянки, інакше довелося б переглядати багатогодинне відео, щоб знайти дійсно важливі моменти.

Комплектація
Пристрій Falcon HD62-LCD
Зарядний пристрій 12V
Кріплення
USB шнур для підключення до комп'ютера
Інструкція
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    На третий день обнаружил что он записывает то два,то три раза по 33секунды в день.Цикл запись тоже не работает.Завтра поеду в магазин менять.Одним словом ....ня

    Феликс, 25.09.2016

Другие модели марки «Falcon» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели