Нет в наличии
6797 грн.
Наличные:
6797 грн
Безнал:
8157 грн
Приватбанк:
8606 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Focal Performance SUB PD30DB - сабвуферный динамик
Это сабвуферный динамик серии Performance от Focal, это отличное решение для тех, кто ценит качественный и в тоже время глубокий мощный бас в машине. Послужит воспроизведение низкого и ультранизкого баса в автомобиле, с которым не могут справиться динамики, что делает Вашу акустическую систему более полноценной, если не хватает низов. Сабвуферный динамик Focal Sub PD30DB рассчитан на игру в
Читать полностью
Технічні параметри:

Focal Performance SUB PD30DB - Сабвуферний динамік
Це сабвуферний динамік серії Performance від Focal, це відмінне рішення для тих, хто цінує якісний і в той же час глибокий потужний бас в машині. Послужить відтворення низького і ультранизького баса в автомобілі, з яким не можуть впоратися динаміки, що робить Вашу акустичну систему більш повноцінної, якщо не вистачає низів. Сабвуферний динамік Focal Sub PD30DB розрахований на гру в закритому або фазоїнверторном ящику. Наявність двох котушок забезпечує гнучкість установки.
Це пасивний і безкорпусний сабвуфер, з штампованою сталевою корзиною. Діаметр динаміка 200 мм, це 12 дюймів. При установці необхідно звернути увагу на монтажних діаметр, він стає характерною 272,5 мм, і монтажна глибина, яка становить - 160,5 мм. Діапазон частот від 27 до 500 Гц, з чутливістю в 93,4 Вт / м, Дб. Дифузор сабвуфера виготовлений з поліпропілену, який відрізняється високою міцністю і стійкістю до вологи, чорного кольору. Він підвішений і відцентровано за допомогою гумового підвісу, чорного кольору. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 300 Вт, а максимальна заявлена потужність - 600 Вт. Сабвуфер з подвійною 4-х шарової мідної звукової котушки, розміром 60 х 28 мм, з номінальним опір по 4 Ом, це необхідно враховувати при узгодженні підсилювача і навантаження динаміка. Магніт феритовий, розміром 145 х 32 мм, з великою щільністю.

Тип
пассивные
Количество динамиков
1
Количество катушек
двухкатушечные
Исполнение
круглые
Корзина динамика
штампованная
Материал диффузора
полипропилен
Цвет диффузора
черный
Монтажная глубина
160.5
Размер
12" (30см)
Вид
сабвуферный динамик
Номинальная мощность RMS
300
Сопротивление
4+4
Бренд
Focal

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Focal» в категории «Сабвуфер»
Показать все модели