Нет в наличии
37699 грн.
Наличные:
37699 грн
Безнал:
45242 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

INTERTOOL PT-0050 - Компрессор

Тип двигателя: асинхронный трехфазный
Количество цилиндров: 3, стальных
Напряжение питания: 380 В
Мощность: 15/11000 Hp/Вт
Рабочее давление: 8 атм
Объем ресивера: 300 л
Производительность: 1600 л/мин
Тип привода: ременной
Вес: 301,000 кг
Объем: 1,300000 м.куб

Компрессор поршневой PT-0050 обладает мощным трехфазным электродвигателем с потребляемой мощностью 11
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL PT-0050 - Компресор

Тип двигуна: асинхронний трифазний
Кількість циліндрів: 3, сталевих
Напруга живлення: 380 В
Потужність: 15/11000 Hp / Вт
Робочий тиск: 8 атм
Обсяг ресивера: 300 л
Продуктивність: 1600 л / хв
Тип приводу: пасової
Вага: 301,000 кг
Обсяг: 1,300000 м.куб

Компресор поршневий PT-0050 має потужний трифазним електродвигуном з споживаної потужністю 11 кВт (15 HP). Модель PT-0050 - це професійний компресор, призначений для промислових організацій, станцій техобслуговування та інших сфер виробництва. Ремінна передача забезпечує плавність ходу і малошумність компресора. Великий обсяг ресивера акумулює достатній об'єм повітря для забезпечення великих споживачів. Компресор призначений для стаціонарного застосування в силу свого великого ваги - 300 кг.

Особливості
-Професійний Компресор;
-Асінхронний Трифазний;
-W-Подібний двигун;
-3 Сталевих циліндра;
-Прямий Вихід з ресивера з кульовим краном;
-автоматика;
-Аварійна Клапан скидання;
 
Продуктивність компресора становить 1600 л / хв, а робочий тиск 8 атм. Завдяки великому обсягу ресивера 300 л і високої продуктивності, до компресора можна підключати одночасно декілька пневмоинструментов, при цьому сумарний витрата повітря споживачами не повинен перевищувати продуктивність компресора. Шків електродвигуна передає обертальні рухи на шків крильчатки за допомогою ременя. Шків крильчатки, в свою чергу, передає вращательно поступальні рухи на колінчастий вал поршневої групи. Поршні, через всмоктувальні фільтри червоного кольору, наповнюють повітрям ресивер, а ресивер акумулюють досить великий обсяг повітря для роботи компресора.
Система автоматики повністю відповідає і стежить за роботою компресора. Електродвигун компресора автоматично відключається, коли в ресівері створюється максимальний робочий тиск 8 атм і включається, коли тиск падає до 6 атм.Нормальная робота компресора забезпечується при співвідношенні часу роботи до відпочинку, як 2 до 1. Компресор також має запобіжний клапан, який служить для автоматичного скидання зайвої повітря. Запобіжний клапан спрацьовує, коли при несправному блоці автоматики компресор накачує в ресивер стиснене повітря тиском 8,5 атм.
В таких дуже рідкісних випадках запобіжний клапан відразу ж почне випускати зайве повітря, що дозволяє уникнути перевантаження електродвигуна. При покупці компресора INTERTOOL PT-0050 відразу продумайте, де буде встановлений компресор, т. К. Він має досить великі габаритні розміри, що природно при ресівері на 300 л, наявності потужного електродвигуна і поршневої групи з головками циліндрів в кількості 3 одиниць. Але не забувайте, що, наявність великого обсягу виробленого стиснутого повітря дозволяє працювати з компресором декільком операторам одночасно.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Автокомпрессор »
Показать все модели