Нет в наличии
4999 грн.
Наличные:
4999 грн
Безнал:
5999 грн
Кредит ПУМБ:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

INTERTOOL PT-0022 - Компрессор

Тип двигателя: асинхронный однофазный
Напряжение питания: 230 В
Мощность: 1,5/1100 Hp/Вт
Рабочее давление: 8 атм
Объем ресивера: 24 л
Производительность: 145 л/мин
Тип привода: коаксиальный
Вес: 21,000 кг
Объем: 0,076000 м.куб

Данная модель компрессора применима практически для любых работ, где необходим сжатый воздух. Широкое применение компрессор PT-0022 нашел в
Читать полностью
Технічні параметри:

INTERTOOL PT-0022 - Компресор

Тип двигуна: асинхронний однофазний
Напруга живлення: 230 В
Потужність: 1,5 / 1100 Hp / Вт
Робочий тиск: 8 атм
Обсяг ресивера: 24 л
Продуктивність: 145 л / хв
Тип приводу: коаксіальний
Вага: 21,000 кг
Обсяг: 0,076000 м.куб

Дана модель компресора може бути застосована практично для будь-яких робіт, де є потреба у стиснене повітря. Широке застосування компресор PT-0022 знайшов в медицині, в стоматологічних кабінетах для зубопротезних установок, в промисловості, в домашніх умовах (наприклад - аерографія). Основними особливостями компресора є його здатність працювати без масла і вкрай низький рівень виробленого шуму.

Особливості
-Дуже Низький рівень шуму (54 дБ);
-Абсолютно чисте повітря на виході;
-Безмасляний;
-коаксіальний Привід;
-Фільтр З регулятором тиску;
-Коаксільний Привід;
-автоматика;
-Токовая Захист на корпусі компресора з кнопкою перезапуску;
-Аварійна Клапан скидання;
 
Це досягається тим, що кільце поршня виготовлено з самозмащувального матеріалу з дуже низьким коефіцієнтом тертя. При своїй продуктивності і наявності двох циліндрів компресор має дуже низьке енергоспоживання. Потужність електродвигуна становить всього лише 1100Вт. Продуктивність компресора становить 145 л / хв, а робочий тиск 8 атм. На ресівері встановлений блок автоматики компресора: вимірювач, регулятор тиску, випускний клапан з фільтром і два манометра. Призначення манометрів - показувати вхідний і вихідний тиск. За допомогою регулювального гвинта можна задавати необхідний тиск на виході. Фільтр затримує всі дрібні частинки на виході з ресивера, щоб на пневматичний інструмент надходив якомога чистіше повітря без вагомих частинок.
Для пересування на робочому майданчику компресор має два колеса і зручну рукоять, з'єднану з ресивером. Опорна ніжка максимально гасить коливання компресора і грає роль амортизує елемента. Нижня частина ресивера має клапан для зливу конденсату, який може періодично утворюватися в процесі роботи. Тому не забувайте зливати конденсат з ресивера. В іншому випадку подається стиснене повітря на пневмоінструмент може містити дрібні частинки води, що для фарбування, наприклад, не бажано. Для усунення частинок вологи застосовуйте блок підготовки повітря.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «INTERTOOL» в категории «Автокомпрессор »
Показать все модели