Лейка EXPERT E200238 чёрная


Нет в наличии
373 грн.
Наличные:
373 грн
Безнал:
448 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E200238 чёрная - лейка

EXPERT E200238 чёрная – специальная лейка для заливки технических жидкостей автомобиля, таких как трансмиссионные и моторные масла, охлаждающие жидкости, омыватели стёкол и другое. Часто случается так, что отверстие для заливки масла находится в очень неудобном месте и заливка становится затруднительной даже с классической лейкой с жёстким носиком.
В лейке EXPERT E200238 роль носика выполняет специальная
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E200238 чорна - лійка

EXPERT E200238 чорна - спеціальна лійка для заливання технічних рідин автомобіля, таких як трансмісійні та моторні масла, охолоджуючі рідини, омивачі стекол і інше. Часто трапляється так, що отвір для заливки масла знаходиться в дуже незручному місці і заливка стає скрутною навіть з класичною лійкою з жорстким носиком.
У лійці EXPERT E200238 роль носика виконує спеціальна м'яка трубка, яка дозволяє тримати лійку під будь-яким необхідним кутом, незалежно від розташування заправного отвору.
Для додаткової зручності лійка обладнана клапаном на кінці трубки, який запобіжить випадковому проливання залишків рідини. У воронці передбачений знімний фільтр, який запобігає потраплянню різного сміття в момент заливки; легко знімається і миється.
Лейка EXPERT E200238 виконана з міцного пластику, пофарбованого в чорний колір. Пластик не руйнується під дією паливно-мастильних матеріалів і при належному зверненні прослужить довгий час.
Легко миється і може бути використана для будь-яких видів технічних рідин.
Завдяки знімній трубці, яку можна прибрати в корпус воронки, лійка займає дуже мало місця в багажнику або бардачку автомобіля.

Материал
пластик
Тип
гофрированная

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Лейка»
Показать все модели