Есть в наличии (1-2 дня)
713 грн.
Наличные:
713 грн
Безнал:
856 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Expert E090104 - Пассатижи

Пассатижи E090104 от именитого европейского бренда EXPERT. Компания является дочерним предприятием известного американского бренда STANLEY. Организована путём слияния четырёх популярных европейских брендов: чешского TONA, итальянского PASTORINO, французского BOST и британского BRITOOL. Длина инструмента – 230 мм. Диаметр захвата губок – от 4 до 30 мм.
Данная модель представляет собой классические пассатижи.
Читать полностью
Технічні параметри:

Expert E090104 - Пасатижі

Пасатижі E090104 від іменитого європейського бренду EXPERT. Компанія є дочірнім підприємством відомого американського бренду STANLEY. Організовано шляхом злиття чотирьох популярних європейських брендів: чеського TONA, італійського PASTORINO, французького BOST і британського BRITOOL. Довжина інструмента - 230 мм. Діаметр захоплення губок - від 4 до 30 мм.
Дана модель являє собою класичні пасатижі. Інструмент використовується в електромонтажних та слюсарних роботах для затиску і утримування різних деталей. Складається з двох рукоятей, з'єднаних між собою за допомогою шарнірного механізму. На робочу поверхню губок нанесені спеціальні насічки, що не дають прослизати затискаемим предметам під час роботи. Два поглиблення з більшими зубцями, відмінно підійдуть для фіксації труб, товстих шнурів і інших предметів, які мають круглий перетин. Довгі рукояті створюють значний ефект важеля, який дозволяє застосовувати меншу кількість зусиль при проведенні особливо трудомістких робіт. Для більшої зручності, ручки інструменту покриті лаком.
Виготовляється E090104 з міцної інструментальної сталі. Витримують значні навантаження, стійкий до згубного впливу корозії, сколів і інших пошкоджень.
Дана модель найкращим чином підходить для ремонту автомототехніки, тому буде дуже цікава співробітникам автосервісів і станцій технічного обслуговування автомобілів. Виготовляється в повній відповідності до міжнародних стандартів ISO та DIN. Прекрасні вибір для професіоналів.

Тип
Пассатижи
Длина
230 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Пассатижи»
Показать все модели