Гаечный ключ EXPERT E117372


Заканчивается
423 грн.
Наличные:
423 грн
Безнал:
508 грн
Приватбанк:
609 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E117372 - Ключ комбинированный с трещоткой

Комбинированный ключ с трещоткой EXPERT E117372 – это ручной слесарно-монтажный инструмент для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Данный ключ является качественным представителем инструмента профессионального уровня и соответствует международным стандартам ISO 691 и ISO 1711-1.
Головки расположены под углом 15 градусов к оси инструмента, что делает ключ
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E117372 - Ключ комбінований з тріскачкою

Комбінований ключ з тріскачкою EXPERT E117372 - це ручний слюсарно-монтажний інструмент для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ є якісним представником інструменту професійного рівня і відповідає міжнародним стандартам ISO 691 і ISO 1711-1.
Головки розташовані під кутом 15 градусів до осі інструменту, що робить ключ більш маневреним і зручним для роботи у важкодоступних місцях.
Головною особливістю ключа є наявність накидної головки з OGV профілем, тріскачкою і перемикачем реверса. Тріскачка оснащена храповим механізмом на 72 зуба, який забезпечує максимально м'який і плавний хід, а також дає можливість працювати в обмежених і вузьких місцях, застосовуючи мінімальний крок перемикання в 5 градусів.
OGV профіль являє собою особливу криву, яка контактує з гайкою по всій поверхні, а не по кутах, забеспечуючи високу ефективність роботи.
Ріжкова головка зі стандартним профілем зручна для роботи з не дуже затягнутими кріпильними елементами, а також з тими, у яких є тільки бічний доступ.
Інструмент виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, яка володіє високими експлуатаційними властивостями, а також відрізняється довговічністю. Хромоване покриття ключа захищає від корозії і полегшує відмивання по завершенню роботи.
Характеристики:
- ширина головки (В) - 52 мм
- ширина головки (В1) - 47 мм
- довжина інструменту (L) - 325 мм
- вага 710 г

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой, с переключателем реверса
Размер
24
Бренд
EXPERT

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели