Гаечный ключ EXPERT E110931


Заканчивается
187 грн.
Наличные:
187 грн
Безнал:
224 грн
191 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E110931 - Ключ комбинированный с трещоткой

Рожково-накидной гаечный ключ EXPERT E110931 является ручным инструментом для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Ключ для выполнен на высоком уровне и предназначен для профессионального применения в условиях интенсивной эксплуатации, например, в автосервисе или на производстве.
Ключ оснащен двумя типами головок, благодаря чему пользователь может выбрать
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E110931 - Ключ комбінований з тріскачкою

Ріжково-накидний гайковий ключ EXPERT E110931 є ручним інструментом для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Ключ для виконаний на високому рівні і призначений для професійного застосування в умовах інтенсивної експлуатації, наприклад, в автосервісі або на виробництві.
Ключ оснащений двома типами головок, завдяки чому користувач може вибрати максимально схожу для кожного нарізного сполучення, а залежно від його складності і місця розташування. Дана модель ключа має ряд особливостей, які вигідно відрізняють її серед інших.
Ріжкова головка має поліпшений профіль, який частково виконує роль тріскачки, позбавляючи від необхідності кожного разу знімати ключ, щоб зробити оберт. Накидна головка з профілем OGV і тріскачкою сприяють більш ефективній та оперативній роботі. Тріскачка з храповиком на 72 зуба дає можливість працювати в місцях з утрудненим доступом і обмеженим простором дозволяючи застосовувати найменшу амплітуду обертання в 5 градусів. OGV профіль являє собою особливу криву, яка контактує з гайкою по всій поверхні, а не по кутах, забезпечуючи рівномірний розподіл навантаження і збільшуючи результативність роботи.
Головки розгорнуті під кутом 15 градусів до осі інструменту, роблячи його більш маневреним.
Матеріалом послужила легована хром-ванадієва сталь, яка гарантує ключу високу твердість, міцність, стійкість до деформації, сколів і окислення. Хромоване покриття запобігає корозії.
Характеристики:
- ширина головки (В) - 33,4 мм
- ширина головки (В1) - 29 мм
- довжина інструменту (L) - 200 мм
- вага 140 г

Категория
Ключ
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой, улучшенный профиль
Размер
15
Бренд
EXPERT

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели