Гаечный ключ EXPERT E113202


Есть в наличии (1-2 дня)
51 грн.
Наличные:
51 грн
Безнал:
61 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113202 - Ключ комбинированный

Комбинированный ключ EXPERT E113202 – это ручной слесарно-монтажный инструмент для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Данный ключ является качественным представителем инструмента профессионального уровня и соответствует международным стандартам ISO 691, ISO 1711-1, ISO 3318, ISO 7738, а также немецкому стандарта DIN 3113.
Конструкция ключа объединяет две рабочие
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113202 - Ключ комбінований

Комбінований ключ EXPERT E113202 - це ручний слюсарно-монтажний інструмент для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Даний ключ є якісним представником інструменту професійного рівня і відповідає міжнародним стандартам ISO 691, ISO 1711-1, ISO 3318, ISO 7738, а також німецькому стандарту DIN 3113.
Конструкція ключа об'єднує дві робочі головки, ріжкову і накидну. Обидві головки розташовані під кутом 15 градусів до осі інструменту, що робить ключ більш маневреним і зручним для роботи у важкодоступних місцях.
Ріжкова головка зі стандартним профілем зручна для роботи з не дуже затягнутими кріпильними елементами, а також з тими, у яких є тільки бічний доступ. Накидна головка з OGV профілем забезпечує ефективну передачу зусилля на кріплення. OGV профіль являє собою особливу криву, яка контактує з гайкою по всій поверхні, а не по кутах, на відміну від стандартного профілю. Така накидна головка гарантує більш ефективний демонтаж сильно затягнутих кріплень, завдяки збільшеній контактній поверхні головка-гайка.
Інструмент виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, яка володіє високими експлуатаційними властивостями, а також відрізняється довговічністю. Хромоване покриття ключа захищає від корозії і полегшує відмивання по завершенню роботи.
Характеристики:
- ширина головки (В) - 16,2 мм
- ширина головки (В1) - 10,4 мм
- довжина інструменту (L) - 100 мм
- вага 20 г

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
6
Особенность исполнения
улучшенный профиль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели