Гаечный ключ EXPERT E113211


Заканчивается
107 грн.
Наличные:
107 грн
Безнал:
128 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E113211 - Ключ комбинированный

EXPERT E113211 - это комбинированный рожково-накидной ключ, который применяется для работы с резьбовыми соединениями, болтами, гайками. Данный инструмент подойдет как для домашнего ремонта, так и для использования на СТО или производстве.
Рожковая и накидная головки ключа имеют одинаковый размер. Инструмент изготовлен из кованной хром-ванадиевой стали, это обеспечивает его долговечность,
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E113211 - Ключ комбінований

EXPERT E113312 - це комбінований рожково-накидний ключ, який застосовується для роботи з різьбовими з'єднаннями, болтами, гайками. Даний інструмент підійде як для домашнього ремонту, так і для використання на СТО або виробництві.
Ріжкова і накидна головки ключа мають однаковий розмір. Інструмент виготовлений з кованої хром-ванадієвої сталі, це забезпечує його довговічність, стійкість до зношування і деформації, а кульгавий фінішне покриття захищає від появи корозії і механічних пошкоджень. Накидна головка ключа має профіль OVG, даний профіль має поліпшені характеристики для передачі значних моментів, що крутять без пошкодження кріплення. Профіль OGV - це особлива крива, яка контактує з гайкою по всій поверхні профілю, а не по кутах, на відміну від стандартного профілю. Даний профіль гарантує більш щільну затяжку, завдяки збільшеній контактної поверхні головка-гайка. Утримання гайки здійснюється за рахунок внутрішніх поверхонь, а не за рахунок граней. Завдяки зниженою концентрації зусиль на кутах межі кріпильних елементів не пошкоджуються.
Для максимально зручності експлуатації головки ключа розгорнуті по відношенню до рукоятки під кутом 15 градусів. Ключ виготовлений відповідно до міжнародних стандартів ISO 691, ISO 1711, ISO 3318, ISO 7738 і німецьким стандартом DIN 3113.
Рожково-накидний ключ буде затребуваний при роботі з різними кріпленнями, а завдяки наявності двох головок різних типів можна підібрати найбільш зручну в кожній конкретній ситуації.
Характеристики:
- ширина головки (В) - 36 мм
- ширина головки (В1) - 24,8 мм
- довжина інструменту (L) - 200 мм
- вага 110 г

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
16
Особенность исполнения
улучшенный профиль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели