Вороток EXPERT E031602


Есть в наличии (1-2 дня)
285 грн.
Наличные:
285 грн
Безнал:
342 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Expert E031602 - Вороток

Вороток шарнирный E031602 от известного европейского производителя EXPERT. Компания является дочерним брендом популярного американского производителя STANLEY. Появился в результате слияния четырёх европейских брендов – итальянского PASTORINO, британского BRITOOL, чешского TONA и французского BOST. Департамент разработок на данный момент находится на территории Франции. Возглавляет его компания FACOM. Мощности
Читать полностью
Технічні параметри:

Expert E031602 - Вороток

Вороток шарнірний E031602 від відомого європейського виробника EXPERT. Компанія є дочірнім брендом популярного американського виробника STANLEY. З'явився в результаті злиття чотирьох європейських брендів - італійського PASTORINO, британського BRITOOL, чеського TONA і французького BOST. Департамент розробок на даний момент знаходиться на території Франції. Очолює його компанія FACOM. Потужності виробництва розташовуються на території Європи, в США, в Азії. Вся вироблена даною компанією продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Партії інструменту, перед поставкою на ринок, піддаються тестуванню, завдяки чому компанія зарекомендувала себе як виробник інструменту високої якості. Завдяки інноваційним технологіям та впровадження нових технічних розробок, продукція зручна до застосування і залишає у користувачів тільки позитивні враження.
Вороток - різновид ручного ключа, призначена для проведення монтажу/демонтажу кріпильних з'єднань. В першу чергу застосовується для демонтажу коліс, свічок запалювання, частин вузлів. Особливу зручність забезпечує можливість зміни торцевих головок, завдяки чому один вороток може працювати з масою різних з'єднань.
Воротки шарнірні відмінно справляються з кріпленнями розташованими перпендикулярно до осі. Також вони дозволять проводити демонтаж у важкодоступних місцях, з яким не впорається стандартний ріжковий ключ.
Виготовлений воротое з міцної, стійкої до корозії і сколів легованої сталі. На фінальному етапі виробництва, на металеву частину воротка наноситься шар хрому. Ергономічна двокомпонентна рукоять не прослизає під час роботи і дає можливість краще передати зусилля на кріплення.
Якість інструменту повністю відповідає міжнародним стандартам - ISO 3315 - DIN 3122 - ISO 1174-1.
Характеристики:
Посадковий квадрат - 3/8"
Довжина інструмента - 200 мм
Вага - 211 грам.

Тип
Шарнирные
Присоединительный квадрат
3/8
Длина
200 (мм)
Рукоять
двухкомпонентная

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Вороток»
Показать все модели