Трубный ключ EXPERT E090107


Нет в наличии
634 грн.
Наличные:
634 грн
Безнал:
761 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E090107 - Ключ газовый

Трубный ключ шведского типа E090107 от европейского бренда EXPERT. Страна происхождения – Франция. Угол наклона губок – 45°. Общая длина – 340 мм. Вес – 800 грамм. Максимальный диаметр труб – 1".
Трубный ключ, является одной из разновидностей ручного инструмента. В первую очередь предназначен для работы в сантехническом и сварочном деле. Также его част можно встретить на станциях технического
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E090107 - Ключ газовий

Трубний ключ шведського типу E090107 від європейського бренду EXPERT. Країна походження - Франція. Кут нахилу губок - 45°. Загальна довжина - 340 мм. Вага - 800 грам. Максимальний діаметр труб - 1".
Трубний ключ, є одним з різновидів ручного інструменту. В першу чергу призначений для роботи в сантехнічній і зварювальномій справі. Також його част можна зустріти на станціях технічного обслуговування автомобілів. Застосовується по відношенню до труб, муфт, гайок, болтів, голівох кранів, ніпелів і іншим трубних з'єднань.
Існує кілька різновидів трубних ключів, кожна з яких має ряд переваг. Дана модель відноситься до трубним ключам важельного типу. Такі ключі оснащені довгими ручками і потужною головкою. Завдяки чому при особливо трудомістких роботах до них можна застосувати ефект важеля, після чого навіть сама неприступна гайка буде зірвана. Насічки на поверхні губок не дають прослизати деталі під час роботи. Самі губки прямі, відносяться до L-образного типу.
Виготовляється E090106 з високоякісної легованої сталі хромованадіевого сплаву. Матеріал має високий показник міцності, не піддається впливу корозії, сколам і механічним пошкодженням.
Виготовлений у відповідності зі стандартами DIN і ISO.

Тип
Рычажный
Максимальная ширина захвата, мм
25
Длина, мм
340
Форма губок
L-образные
Угол губок по отношению к рукоятке, град
45

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Трубный ключ»
Показать все модели