Нет в наличии
3103 грн.
Наличные:
3103 грн
Безнал:
3724 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EXPERT E201116 - Ключ баллонный

Балонный ключ EXPERT E201116 является тем необходимым инструментом, который в обязательном порядке должен присутствовать в автомобиле. Данный инструмент применяется для монтажа/демонтажа колесных болтов и гаек.
Конструкция ключа имеет крестообразную форму, три стороны оснащены головками с фиксированным размером, а одна - свободным квадратом с размером 3/4". Головки имеют стандартные размеры 24, 27 и
Читать полностью
Технічні параметри:

EXPERT E201116 - Ключ балонний

Балонний ключ KING TONY 19932427 є тим необхідним інструментом, який в обов'язковому порядку повинен бути присутнім в автомобілі. Даний інструмент застосовується для монтажу / демонтажу колісних болтів і гайок.
Конструкція ключа має хрестоподібну форму, три сторони оснащені головками з фіксованим розміром, а одна - вільним квадратом з розміром 3/4 ". Головки мають стандартні розміри 24, 27, 32 мм які найбільш часто використовуються у вантажівках, автобусах та іншої важкої техніці.
Універсальність даного ключу забезпечує вільний квадрат 3/4 ", який дозволяє приєднувати головки інших діаметрів, якщо на ключі не знайшлося необхідного розміру.
Крестовой балонний ключ відрізняється від аналогічних ключів більш міцною конструкцією, а також наявністю більшої кількості розмірів головок. У процесі роботи з метою збільшення зусилля не рекомендується застосовувати молоток або наступати на ключ, щоб уникнути пошкодження.
Інструмент виготовлений з високоміцної хром-ванадієвої сталі, яка характеризується стійкістю до навантажень, зносу і деформації. Хромоване фінішне покриття забезпечує додаткову твердість, стійкість до корозії і механічних пошкоджень.
Характеристики:
Вага - 4500 г
Вільний квадрат - 3/4 "
Відповідає стандартам - ISO 1711 - ISO 2725

Тип
Балонный ключ
Форма
Крестообразные
Размер
32, 27, 24 (мм)
Профиль
6 граней
Свободный квадрат
3/4 (")

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EXPERT» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели